Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten bu arc Sanji'ye güç artışını verdi verdi yoksa Sanji Canavar Üçlü'den düşer benim gözümde.Gen men bir şeyler yedirmesi lazım artık ODA'nın sonra komutan mı indirir ne yapar bilemem ama bir şeyler olsun artık da bir şeyler görelim şu sapık aşçıdan
Yonkou'ların birinci adamları Yonko'ya yakın güçlerde farkındasın değil mi? Marco örneğin. Bigmam tayfa olarak Wb veya Kaido gücünde değilse tutunamaz NW'de.

Yok benim de demek istediğim şu sapığa bir güç artışı gelsin illa gidipte komutan indirsin tek başına demiyorum ki ne yaparsa yapsın ama bu güçle ciddiyim bir Franky etmedi yav adam. Power Up alsın istiyorum Sapık Aşçımız
Monster Trio'da tutunmak istiyorsa bir şeyler yapması lazım. Kuzey Mavi'den gelen kardeşi dövmekle, Doflamingo gücünde adamlara kafa tutmak bir değil. Şu vaziyetteyken tayfaya yük resmen.

Monster Trio'da tutunmak istiyorsa bir şeyler yapması lazım. Kuzey Mavi'den gelen kardeşi dövmekle, Doflamingo gücünde adamlara kafa tutmak bir değil. Şu vaziyetteyken tayfaya yük resmen.
Kıvırcık Kaş'ı bu arc çok gömdü çok bakalım ne yapacak gerçi Yeni Dünya'ya girdiğimizden beri bir gömme olayı var ben yanlış izlenim de bulunmuyorsam öyle BAA'da Sanji'yi vs attırırken yanında jimbei vermeler falan, Punk Hazard arcında kaçırılıp içeriye atıldığı delikteki kapıyı Sanji'nin kıramayıp Franky'nin uçurması falan

Kıvırcık Kaş'ı bu arc çok gömdü çok bakalım ne yapacak gerçi Yeni Dünya'ya girdiğimizden beri bir gömme olayı var ben yanlış izlenim de bulunmuyorsam öyle BAA'da Sanji'yi vs attırırken yanında jimbei vermeler falan, Punk Hazard arcında kaçırılıp içeriye atıldığı delikteki kapıyı Sanji'nin kıramayıp Franky'nin uçurması falan
Cidden NW başından beri aynı şey , Yonji hariç 1v1de aldığı adam yok galiba . Wadatsumi'yi bile tek başına aldıtmadı Oda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık