Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GAMBIT

Lola flashback i dışında Tamago'yla kıyafet seçerkenki hali de anlamsız.

Ne güzel kendi kendinle çelişiyorsun. Umarım günlük hayatta da kendinle çelişmiyorsundur.

Bölüm dolu ve güzeldi, bölümde de var olmayan açıkları gerekçe göstermişsin ama örnek yok.
Benim merak ettiğim şu:
Pudding niye luffy'ye olacakları söylemeye geldi; hem de kendini açığa çıkarttı. Çok iyi taklid yapan, herkesi kandırabilen biri için anlamsız geliyor.

Luffy'i sevdi desek; öleceksin demezdi. Burası açıkta kalıyor. İyice ters köşe olsun diye bir önceki bölümden böyle bir sahne koymak gereksizdi; soru işaretleri doğurdu

Benim merak ettiğim şu:
Pudding niye luffy'ye olacakları söylemeye geldi; hem de kendini açığa çıkarttı. Çok iyi taklid yapan, herkesi kandırabilen biri için anlamsız geliyor.

Luffy'i sevdi desek; öleceksin demezdi. Burası açıkta kalıyor. İyice ters köşe olsun diye bir önceki bölümden böyle bir sahne koymak gereksizdi; soru işaretleri doğurdu
İşte olayı belli etti. Etti ki kaçsınlar, olay çıkarsınlar, bir şey yapsınlar istedi. Tuzak gizli değil artık. Kendini feda ediyor olayları açık ederek. Yani Pudding bir melek olmalı özünde. Rol kesiyor bize, numaracı :)

Genel kriterlerim var ama benim. Hem bölüm doluydu ama senaryosu bence açıklarla doluydu.
Dof için az şey yapmadık beraber ama dost acı söyler. Bu bölüme kullandığın oyla niyetinin iyi olmadığını gösterdin :bilmem:
Vs var, geçmiş var, dram var, ilerleme var, Sanji'nin efsane çizimi var daha ne istiyorsun :hoo:

İşte olayı belli etti. Etti ki kaçsınlar, olay çıkarsınlar, bir şey yapsınlar istedi. Tuzak gizli değil artık. Kendini feda ediyor olayları açık ederek. Yani Pudding bir melek olmalı özünde. Rol kesiyor bize, numaracı :)
o surat ifadesine sahip meleğin kanatlarını yolarım ben be :hhh: kabul et işte bir karakteri sevdin ama o gördüğümüz en kötü karakterlerden biri çıktı artık onu düzeltemezsin çok geç :D

o surat ifadesine sahip meleğin kanatlarını yolarım ben be :hhh: kabul et işte bir karakteri sevdin ve ama o gördüğümüz en kötü karakterlerden biri çıktı artık onu düzeltemezsin çok geç :D
Pudding melek ama kanatsız bir melek, nasıl yolacaksın bu durumda olmayan kanatları :)

Şöyle bir karakter kötü olabilir mi, sorarım sana!

Eğer gerçekten kötüyse o sahnelerin anlamı ne ki? Bir şey yapamazlar ne de olsa diye düşündü ise bu da Oda'nın ayıbı. Klişe kibirli bir kötü olur.

Pudding iyi biri çıkar ve kendini feda eder, sonra bunu öğrenen Sanji h.haki açar ve sonra oradan hep birlikte kaçarlar! Temennim bu yönde ;)

Pudding melek ama kanatsız bir melek, nasıl yolacaksın bu durumda olmayan kanatları :)

Şöyle bir karakter kötü olabilir mi, sorarım sana!

Eğer gerçekten kötüyse o sahnelerin anlamı ne ki? Bir şey yapamazlar ne de olsa diye düşündü ise bu da Oda'nın ayıbı. Klişe kibirli bir kötü olur.

Pudding iyi biri çıkar ve kendini feda eder, sonra bunu öğrenen Sanji h.haki açar ve sonra oradan hep birlikte kaçarlar! Temennim bu yönde ;)
ona bakarsan seride gerçekleşen beğenmediğimiz her şeyin sorumlusu oda ona atma suçu şimdi :p
ayrıca şeytanda bir melek ve bu kız onun vücut bulmuş hali kabul et ve bu kızı terk et :D

ona bakarsan seride gerçekleşen beğenmediğimiz her şeyin sorumlusu oda ona atma suçu şimdi :p
ayrıca şeytanda bir melek ve bu kız onun vücut bulmuş hali kabul et ve bu kızı terk et :D
Asıl terk ettiğimiz zaman şeytan olacak. Umudumuzu kaybetmememiz lazım. Pudding'te iyi bir hava var yinede. Yazmışlar Luffy'nin iyi gözle baktığı biri kötü çıkmaz diye. Rebecca dahi Luffy'nin kellesini almaya çalışmıştı. Pudding'in yaptığı tiyatro onun yanında hiç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık