Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy şuan BM'ye zarar veremeyeceğinin farkında gelecek zamandan bahsediyor hala.

Ama kitap içinde mahsur olanların gücü,party'e katılacak kişiler ve kutu patladıktan sonra olacaklar tamamen soru işareti.Luffy BM'yi koruma yoluna bile gidebilir diye düşünüyorum çok kötü olarak yansıtılmış olsa da şuan o hissi vermiyor BM.

Çok değişik bölümler bizi bekliyor tahminde yürütemiyor insan. :artiz:

Weevil'in nasıl bir politik gücü olabilir ki.
Belki odur ama , BigMom bu evlilikle resmen büyük bir gücü alıyor yanına.

Bana bir kutsal ejder olabilir gibi geliyor.
Politik gücün vücut bulmuş hali zaten Weevil(WB'in öz oğlu olmasından mütevellit). Üstüne fiziksel gücü ve çiftlerin uyumunu eklersek, mükemmel bir evlilik ortaya çıkıyor :D Tabii Lola gibi bir One Piece, Weevil gibi bir Berserk'i kaldıramamış :p

Bir ara Yonko'nun nihai amacının KK olmak olduğunu söylerdim de millet "onların farklı hayalleri var" derdi :D

Luffy şuan BM'ye zarar veremeyeceğinin farkında gelecek zamandan bahsediyor hala.
Ne kadar uzak bir gelecek ? 1 gün sonra ? 1 yıl sonra ?

I'll pick a fight with you once again! Just because you are Yonkou, don't act like you are great!
I'll bring back Sanji! We'll win in the end!!"

Sanji'den yakın gelecekte vazgeçmiş olabilir mi ?

Ne kadar uzak bir gelecek ? 1 gün sonra ? 1 yıl sonra ?
Belli değil belirtilmemiş.Şuan amacı Sanji'yi alıp kaçmak ortada o. BM'nin şuan için çok büyük bir kötülüğü olmadı hasır şapkalara karşı. Sanjinin alınmasının tek sebebi de kendi ailesi.

Kaidou daha ön planda düşecek ilk yonkou olma konusunda.Hem kaidou ya karşı topladığı ittifak çok büyük güç hem de Wano'da ve Zou'da yaptıkları ortada.

Yalnız Luffy hala Mom'a artistlik mi çekiyormuş, hiç kafasını kullanmıyor bu çocuk. Gözünün önünde sen ne diyorsun deyip adamlarından birinin boğazını kesseler ne yapabilecek? Hadi onlar adamları ama bundan bir ol bir bacak alsalar, gözlerine asit atsa ne halt edecek?
Luffy paket olmuş hala artislik peşinde .

Tarkan'ın kurdu neyse Luffy'nin Carrot'u öyle olacak.
Oldu mu şimdi bu güzelim Carrot için :/ Haftaya sanırım Carrot şov var :utan:

Luffy reyizliğini göstermiş yine. Ne durumda olursa olsun adam bildiğini okuyor, kimseden korkmuyor reyiz :cool: Son haftalarda en sevdiğim spoiler. Şimdiden sevdim bu sayıyı. Sanji'nin suratını görsem de bu sefer "çok kötü" şıkkına oy vermeyeceğim.

Senin attığın atar, hayatımıza renk kadar Luffy reyiz :rolleyes: Luffy'nin şapkasının hasırıyız hasırı hülooğğğ :at:

@KillersongCX Adamın huyu bu, ayaklarına kapanıp af dileyecek hali yok. Niye şaşırdınız ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık