Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ulan o evleneceği kişi?
Nasıl bir politik gücü var ki BigMom Beyazsakal'ı bile geçeceğini düşünmüş.

Beyazsakal'ın farkı ortaya konmuş yine.

BigMom boss .
Weevil ;) (hem tiplerde uyuyor, saçlar falan. Boyu posu da aynı, aynı yıkıcılık. Hafif zeka farklılıkları dışında tamamen uyuşuyorlar. :D)

Son düzenleme:
Weevil ;) (hem tiplerde uyuyor, saçlar falan. Boyu posu da aynı, aynı yıkıcılık. Hafif zeka farklılıkları dışında tamamen uyuşuyorlar :D)
Weevil'in nasıl bir politik gücü olabilir ki.
Belki odur ama , BigMom bu evlilikle resmen büyük bir gücü alıyor yanına.

Bana bir kutsal ejder olabilir gibi geliyor.

Spoiler bize büyük süpriz yaptı erken gelerek bilzeri sevindirdi. Akıllarda şu soru var acaba yarın da manga cıkarak biz one piece severlere büyük bir süpriz daha yaparlar mı?:gamyon:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mont D'or'un kitabında bir çok nadir tür varmış . Ortalık karışacaksa Carrot ve Chopper'ın , Mon't D'or'u indirmesi gerek. Zaten Luffy ile Nami de kitapta hapis.
Belki tamate kutusunu Mont D'or açar öyle saf dışı kalır.

Sinestram

Bir yanda kızını evlendiremedi diye güç sağlayamamaktan ağlaşan Bigmom, diğer tarafta, sülaleyi toplamış WB'ye kafa atmaya giden, dünyanın gördüğü en büyük savaşı başlatacağını iddia eden dünyanın en güçlü canlısı Kaido. Bigmom'ın ilk düşman olması şaşırtıcı değil. Bigmom bana tam bir looser izlenimi verdi.
Not: WB Shanks'ı görünce nabiin la bebe diyordu bu arada, onu da eklemek lazım.

Erken spoiler mutlu etti. @Sakata Gintoki 'ye katılıyorum, benim gibi sabırsız olmayan varsa spoileri ve yorumları okumasın bence. Güzel bölüm geliyor gibi.

Luffy şeklini koymuş, Mom sandığı açınca ne tepki verecek acaba? Lola'nın kaçtığı evlilik de merak uyandırıcı, kimle evlendireceklerdi de Mom diğer Yonkouları alt edecek güce sahip olacaktı? Gorosei'den birinin oğlu olabilir belki.(İlk aklıma gelen bu oldu nedense)

@Daredewill senin tavşanı haşlayacaklar :/ Gerçi plan icabıymış Choppa kurtarır.
Deli misin hacı, Carrot bilerek yakalanmış ya. Demek önceden beri kaçmaları hep numaraymış. Yakalanmaları inandırıcı olsun diye zayıf numarası yapmış. Bu kadar zeki olduğunu bilmiyordum.

Tarkan'ın kurdu neyse Luffy'nin Carrot'u öyle olacak.

Yalnız Luffy hala Mom'a artistlik mi çekiyormuş, hiç kafasını kullanmıyor bu çocuk. Gözünün önünde sen ne diyorsun deyip adamlarından birinin boğazını kesseler ne yapabilecek? Hadi onlar adamları ama bundan bir ol bir bacak alsalar, gözlerine asit atsa ne halt edecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık