Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Nami'nin ellerini deldiler mi o çivilerle, Sanji'ye söylediklerinden sonra yavaş yavaş kanım ısınıyordu kıza bak sen şu işe ya :of:
Bu bölümle anlaşılan Mom'un etrafındakileri indirecek kadar müttefik olacak ama Mom'u kim indirecek orası önemli tek'e tek bir kapışma olsa fena olmaz :a:
O çivi değil yalnız mühürlenmişler. Canları yanmıyor yani.

Bu pero bilmem ne Ceasar'a aşırı benziyor nedense. Lola'nın evleneceği adam kimdi acaba? Dragon falan çıkmasın :D

İşinize geldi mi boş konuşmuyorlar işinize gelmedi mi boş konuşuyorlar oluyor Selim. Benim fikrim belli. WB zaten konumu itibari ile diğer Yonkou Kaptanlarından farklı bir noktadaydı. Bu sadece güç olarak değil.
İşime gelmesiyle alakası yok. Atar falan yaparsa boş olur ama adam bir korsan için bir şey diyorsa inanırım. Onu yüceltmesi için sebep yok sonuçta. Tutma beni öldüreceğim falanla, o denizlerin efendisi aynı şey değil.

Şimdi Nami'nin ellerini deldiler mi o çivilerle, Sanji'ye söylediklerinden sonra yavaş yavaş kanım ısınıyordu kıza bak sen şu işe ya :of:
Bu bölümle anlaşılan Mom'un etrafındakileri indirecek kadar müttefik olacak ama Mom'u kim indirecek orası önemli tek'e tek bir kapışma olsa fena olmaz :a:
Çiviyi pis çakmışlar Nami daha da Sanji'yi affetmez. Zindandan bir dünya müttefik bulur şimdi Luffy, 50 bölüm sonra tüm ada Mom'a karşı olur.:D

Garp gelsin torunu için dövüşsün mü diyorsun yani? :)
Çivileme değil de gücüyle yaptığı bi şeydir. Leonun dikmesi gibi. Acı yoktur ama hareket edemiyordur.
İki yıl sonra çizimler berbat olmasa Nami fena hatun değil :bilmem:
Luffy gibi bi malın peşine takılacağına Zoro ile gitseydi başına bunlar gelmezdi...
O değilde Mom bildiğin makul biri çıktı bu bölüm söyledikleri o kadar kötü şeyler değiller ama Luffy feci atar yapıyor :artiz:

Bakalım arc'ın yönü nereye kayacak belli değil bence.

@Daredewill

Sadece onlarla değil. Dragon ile ilgili söylenenlere bir kurp buluyorsun Selim. Bu noktada beni ikna edemezsin.:D Sonuçta düşünce şeklini biliyorum az çok. Benim fikrim belli çeviri doğruysa değişebilir belki. En başta çevirinin doğruluğu önemli.

Kral

Lolanın bukadar evlenmek istemesinin sebebi buymuş.Lolayla evlenecek kişi o kadar güçlü ise momun başka bir kızını isteyebilirdi mom da seve seve verirdi
(germadan daha güçlü çıkacağını düşünüyorum).İlginç...

Çakılanlar çivi değil, mühür. Çivi olsa Luffy öyle bekler mi sanıyorsunuz? Mühürden dolayı kıpırdayamıyorlar. :a:

Önemli olan çivi yada mühür değil, elleri delmiş mi delmemiş mi ben oraya takıldım :artiz:
Birinin kolunu bacağını kesseler bişey olmuyor ama böyle çivi çakmak farklı bir hissiyatı var :(

Arc harika ilerliyor.Nedense bayıldım bu Totland arc'ına.Ne olacağını hiç kestiremiyoruz.Daha ortaya çıkacak Ceaser,Bege,Jinbei,Pekoms var.Nasıl etkileri olacak bu arcta.Bege'nin nasıl bir amacı var çok merak ediyorum.Şu büyük gün artık gelsede mevzular patlasa.

Momun elinde ki kitaplarla aynı işte her hayvanın üstünde o çiviye benzer şey var. İçerde tutmak için kullandığı yöntemdir masalcı emminin. Muhtemelen o çıkınca kitaptan çıkma gibi bir durum oluyordur diye düşünüyorum.

Edit: Hayvanların hayati bölgelerinde yani zarar veren bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bunu da yazma gereği duydum.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık