Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bobbin de harbi değişik hava var, anlayamadım gitti.
Öyle tek başına takılmalar bu bölümde ve en önemlisi Luffye karşı onu hiç kullanmaması mangakanın bu karakteri gittikçe şekul yapıyor bende.
3 komutandan sonra bu abimiz geliyor büyük ihtimalle. Anlayamadığım bir Asalet var herifte :D

Kimse söylemeden ben söyleyeyim. "Luffy'nin dişi hala yok xD"

O kitaptan fena şeyler fırlayacak. Alın size müttefik. :/
Aslan bizde. :) Et lazım et.
Sanji'yi böyle görmek içimi acıttı. Tutunduğu umut bizimkilerin bi şey yapmaya kalkışmaması olmuş. O bizden iyi bilir olacakları da çaresi de yok.

Bu arada LinLin baya eski zamanları anlatıyor ''even wb'' demesi normal yani. Lolanın çıkışı bile kaç arc öncesi birde kız kaçmış dolaşmış, sonra gitmiş Moriaya yakalanmış zombi kalmış falan. En az 3-4 yılı vardır yani.

Bu arada LinLin baya eski zamanları anlatıyor ''even wb'' demesi normal yani. Lolanın çıkışı bile kaç arc öncesi birde kız kaçmış dolaşmış, sonra gitmiş Moriaya yakalanmış zombi kalmış falan. En az 3-4 yılı vardır yani.
Bir yonkou diğerlerinin yonkou olduğu zamanlardan bahsediyor öyle çok eski zaman falan yok ortada bugün WB yaşasa aynı kelimeyi şimdi de kullanırdı.
Kelimenin tam olarak ne olduğu ortada hani yarın öbürgün yanlış çıktığını söylerler anlarız ama şuanlık WB'nin diğer yonkoulardan üstün görüldüğünü bir yonkoudan duyuyoruz.

Luffy'nin dişi ciddi gitmiş Sanji bu vuruşları Vergo'ya neden yapmadı :gamyon:

Bir yonkou diğerlerinin yonkou olduğu zamanlardan bahsediyor öyle çok eski zaman falan yok ortada bugün WB yaşasa aynı kelimeyi şimdi de kullanırdı.
Kelimenin tam olarak ne olduğu ortada hani yarın öbürgün yanlış çıktığını söylerler anlarız ama şuanlık WB'nin diğer yonkoulardan üstün görüldüğünü bir yonkoudan duyuyoruz.

Luffy'nin dişi ciddi gitmiş Sanji bu vuruşları Vergo'ya neden yapmadı :gamyon:
Tamam bende aksini demedim zaten. 2. dediğini de geçmiş zaman kipine bağladım işte. Yaşlı olmayan hali diğerlerinden iyidir tabi. O sırada diğerleri de daha toydu o da var tabi.

Luffyde gene boş atar yapıyor arkadaş. Adamlar seni bıldırcın gibi yakalamış neyin havası hala :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık