Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün içeriğine ve olaylara bakarsak geçekten üzücü, ama Oda'yı böle epik ve kült bir bölüm çizdiği için tebrik etmek lazım bence .Dediğim gibi bu bölüme seri sonunda veya arc sonu mutlaka göndermeler olacaktır.Oyum çok iyi :good:

Dalga geçtiğim bir husus yok. Senin bakış açısıyla bu dünya çıkar ilişkisi. Çünkü birbirine ihtiyaç duymayacak bir yaşam formu değil insan. Dostluk kavramı diye bir kavrama inanmıyorsanız o zaman Luffyi de anlayamazsın.

Hani amacın ne anlamış değilim de Manga' nın ruhuna ters konuşuyorsun. En başta.
Luffy şu an Sanjiye yardım etmiyor, kendi ihtirasları için ona köstek oluyor. Sen de bir Luffy fanboy olarak omoloffydotooconhorsoyoyopoyor diyorsun. Çikar şu at gözlüğunü de gerćekleri gör artık. :)

Luffy şu an Sanjiye yardım etmiyor, kendi ihtirasları için ona köstek oluyor. Sen de bir Luffy fanboy olarak omoloffydotooconhorsoyoyopoyor diyorsun. Çikar şu at gözlüğunü de gerćekleri gör artık. :)
Git başkasına trollle şuan senle uğraşacak durumrda degiilim. Sen git Toriko tartıs kardeş. Canımı sıkma boşuna. Senin gibi OP konusunda bariz trolleyen biriyle su an tartisacagim bir konu değil bu.

Bu kadar epic çizimler görmeyeli uzun zaman olmuştu. Her sayfa müthiş resmedilmiş, çizilmiş. Kurgu çok efsane. Okurken yüreğimiz burkuluyor. Her tekmede sanki bizim içimizden bir şey kopuyor. Ama Luffy'nin kopmuyor. Anlıyor... Arkadaşının, dostunun içindeki acıyı hissediyor. Anlıyor. Sözlerinin tamamen yalandan ibaret olduğunu anlıyor. Hissediyor. Arkadaşlık, dostluk duygusu işte One Piece. O hazineyi bulabilmenin tek koşulu var. DOSTLUK. Hazineyi kullanabilmenin koşulu ise D. olmak. Ben hiç bir seride böyle duygulanmıyorum. Bu nasıl bir sayıydı öyle. Bu nasıl bir dram, gerilim, yoğunluktur öyle.

Imkansızı istedin savcım.

Oyum iyiye gitti. Duyguyu çok iyi vermiş Oda. En son Zou'da Raizo için yapılan fedakarlıkta böyle hissetmiştim. Bunun gibi sahneler enderdir. Kaliteli olmuş. Bir ilerleme olmasa da Oda'ya tebriklerimi iletiyorum.

Oda arkadaşıyla kavga etmiş. Karısı da tokat atmış. Oda'da anlamış hatasını ağlamış. Ama iş işten geçmiş. Sebepler önemsizmiş. Olan olmuş.

Çok kötü yerine üzücü :) Düzgün bi çeviriyle okuyunca oy veririm. Fena değildi ama hikayede hiç ilerleme olmadı neredeyse o kötü oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık