Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844: Luffy, Sanji'ye Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanji Winsmoke

Bu berbat çeviriyle bile ağlamanın eşiğinden döndüm. Sinirim bozuldu durduk yere.

Çok efsane bir bölümdü. Luffy dostlarının asla yalnız bırakmaz bunu irdeledik tekrardan. Sanji'de yola gelecektir. Attığı tekmeleri Luffy önemsemezken bana hiç laf düşmez.

Hiçbir plan böyle girişmeyi açıklayamaz. Luffynin suratının hali ne öyle ? Bende 1 2 tane vurdu sanıyordum bayağı düşmana girer gibi girmiş.

Hikaye cok yavas haci cok az sayfa var.
Sanji nin ayari kacmis bu kadar sert olmasa iyiydi. Luffy 1~2 atagi karsilayip goz goze geleydi biraz daha epic olurdu.

Dövüşmeden kazanacağın dövüşler olacaktır lafının cuk oturduğu ilk dövüşü luffy'nin. Bellamy ile skypia da olan savaşı o hissi vermemişti de bu bölüm verdi. Bilinen tüm teknikleriyle saldırmış haki kullanmayan luffy'e bilincini yitirmemesi saçma olmuş sadece bölümde :)

Bu bölümde en çok hoşuma giden şey Luffy'nin Namiye kapa çeneni diyerek ağırlığını koyması yani marimo orada olsa gene bir şey değişmeyecekti. Luffy artık eski Luffy değil onu gösterdi bize.

Dövüşmeden kazanacağın dövüşler olacaktır lafının cuk oturduğu ilk dövüşü luffy'nin. Bellamy ile skypia da olan savaşı o hissi vermemişti de bu bölüm verdi. Bilinen tüm teknikleriyle saldırmış haki kullanmayan luffy'e bilincini yitirmemesi saçma olmuş sadece bölümde :)
Saçma değil daha çok orada Luffy'nin dayanıklılığı vurgulanmış bana göre.
Bu çocuk haki kullanmadan 2-3 tekmeye kurban gidecekse ohooo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık