Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türk filmi mi bu ya, niye geldiniz istemiyorum tripleri. Beni şöyle şöyle şeylerle tehdit ediyorlar de, Luffy gidip Mom'ı indirsin. Sonra kim cesaret edecek sizin yandaşlarınıza saldırmaya.

Belli oldu Mom falan gidici bu arc. Lufy'nin affetmeyeceği tipte bir düşman. Gücü hala bana aman aman gelmedi. Alan saldırısı varsa ne olmuş.
Mom inmez, özellikle gücüne vurgu yapıyor. Farkettiysen kadın gözüküne kadar parça parça bilgi veriyor. Sonunda şov yaptıracak.

Oda ters köşe yapıp BM'ye Germa66 yı yok ettirebilir. Kardeşlerinin ve babasının ölümünü gören Sanji hayvani bi power-up alabilir.BM'nin bu kadar gücü varsa inmesi gerçekten çok zor,hayvan gibi güçlü.

Bölümün sonunda sanji yonjiyi durdurup onu ben göndereceğim demiş.Bölümün sonu olduğunu düşünürsek sanji ve luffy'nin haftaya gösterilmeyen bir konuşması olacak zeff ile ilgili.Yani sanji bir plan için vurmuş olması muhtemel gibi gözüküyor prenses yapmayın hemen :)

Geçenler de arkadaşın teki demişti ittifaklardan biri gidip koruyacak diye nickini hatırlamasam da o fikrine katılıyorum bende :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık