Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baratiedekiler düğüne gelicek sanji o zaman patlayacak gibi
Luffy korsan kral olacak deyip git demesi cidden çok saçma olmuş

Big Mom ile ilgili
Asit Meyvesi,
Açlık Meyvesi,
Salya Meyvesi,
50 Kuruş Ver Tırrek Meyvesi vs dedik ama kadın yanılmıyorsam paramecia çıktı.
Sağ ve Sol Kolda Zeus ve Promethius'un güçlerinin karışımı.
Sol Koldaki Zeus gücüyle fırtına yaratmış ve havayı kontrol edebilmişsse, Monkey D. Dragon'un meyve Fırtına meyvesi filan değil. Genelde gittiği yerlerde ceryan olmuş hep.

Son düzenleme:
Bu sayıdan fena teori malzemesi çıkar. Mom'un sağ ve sol elindeki gücünü kral hakiye de bağlayabilir.
Crocodile'in olayına da bağlayabilir.

Yani sol elinden etrafa saçtığı ruhlar bulutlara , fırtınalara vb. değmişse ve sağ elinden çıkan ruhlarda güneşe değmişse bu tür bir mantık işlenebilir aslında.

Ama ortada bir kayıp krallık var ve bu kayıp krallığı Atlantis'e benzetenler çok. Kalkıpta Atlantis hikayelerinde yerini almış tanrıları böyle işlemez bence bu adam.

Big Mom'un gücü antik krallığa dayanacak diye düşünüyorum.

Bu sayıdan fena teori malzemesi çıkar. Mom'un sağ ve sol elindeki gücünü kral hakiye de bağlayabilir.
Crocodile'in olayına da bağlayabilir.

Yani sol elinden etrafa saçtığı ruhlar bulutlara , fırtınalara vb. değmişse ve sağ elinden çıkan ruhlarda güneşe değmişse bu tür bir mantık işlenebilir aslında.

Ama ortada bir kayıp krallık var ve bu kayıp krallığı Atlantis'e benzetenler çok. Kalkıpta Atlantis hikayelerinde yerini almış tanrıları böyle işlemez bence bu adam.

Big Mom'un gücü antik krallığa dayanacak diye düşünüyorum.
Belki de Mom'ın kafasında ki ütopya antik krallığın demosudur. Belki de kalbur saman içinde antik krallıkta bu güç çok yer edinmişti. Her türden varlığın yaşadığı bir yerdi. Ruhları aldı meyvelere transfer etti filan. Sonra o meyvelerin içinde ki ruhlara şeytan dendi vs. Sonra tabi @ch3rl0b11n 'in meyvelerin iradesinin insalara etkisi teorisinden yola çıkarak. Bu meyvenin de tekrar aynı istekleri Mom'a aşılamasına bağlarsak ve Mom'ın da bunu yapmak istemesini göz önünde bulundurursak falan filan fistan cart curt.

Ne anlattım lan ben :oleyo:

Belki de Mom'ın kafasında ki ütopya antik krallığın demosudur. Belki de kalbur saman içinde antik krallıkta bu güç çok yer edinmişti. Her türden varlığın yaşadığı bir yerdi. Ruhları aldı meyvelere transfer etti filan. Sonra o meyvelerin içinde ki ruhlara şeytan dendi vs. Sonra tabi @ch3rl0b11n 'in meyvelerin iradesinin insalara etkisi teorisinden yola çıkarak. Bu meyvenin de tekrar aynı istekleri Mom'a aşılamasına bağlarsak ve Mom'ın da bunu yapmak istemesini göz önünde bulundurursak falan filan fistan cart curt.

Ne anlattım lan ben :oleyo:
Senden beklenmeyen hareketler bunlar :oleyo2:

Momun gücünün meyve ruhuyla alakalı çıkacağını düşünüyorum. Krackerin püskeviti de kendisi yürütüyordu. Acaba istediği kişinin meyve gücünü kullanabiliyor mu ?

Güzel olur yonkou'ya yakışacak bir güç ama değişik bir şey çıkarması muhtemel :)

Türk filmi mi bu ya, niye geldiniz istemiyorum tripleri. Beni şöyle şöyle şeylerle tehdit ediyorlar de, Luffy gidip Mom'ı indirsin. Sonra kim cesaret edecek sizin yandaşlarınıza saldırmaya.

Belli oldu Mom falan gidici bu arc. Lufy'nin affetmeyeceği tipte bir düşman. Gücü hala bana aman aman gelmedi. Alan saldırısı varsa ne olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık