Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Sanji'nin annesi, Sanji henüz serbestken ölüyor. Dikkatli bakın resimlere.
________
Geçen hafta trollere, aşikar olanı reddedenlere yaptırım uygulanacak diyordu. Şimdi tam zamanı.
________
Güzel bölümdü. Hafyata da erken gelecekmiş bölüm. 11 saat dövüş çizse Oda, Dressrosa Arcı-Kolezyum dövüşleri gibi arcı iki katına çıkarırdı. Bırakın bisküvi yediğini de görmeyelim.
_________
Nami, homieleri kontrol altına almış sanırım. Ağacın ağzının içinde ama güvenli diye tercih etmiş muhtemelen. Haber de gitmesine izin vermiyor. Brulee'yi unuttu Oda. Onu da gösterseymiş iyidi.
Harbi mi ? O zaman yavaştan gideyim ben forumdan :(

Yorumları okuyayım dedim de ben şu serinin yazarı/çizeri olsaydım ve tartışılan meseleleri görseydim kahrolurdum be. Bölüm bildiğin Dünya Klasiği bir eser kadar kaliteli hikaye işliyor ama insanların ilgisini sadece son sayfadaki baş karakterin kaçıp kaçmaması çekiyor. Ya da Sanji'nin birilerini dövüp dövmemesi falan. Enteresan.
Bölümü okumadan önce ben de tartışmalara dahil olmuştum. Okuyunca aynen bu şekilde düşündüm. Hikaye derinliği kimsenin umurunda değil. Herkes kim kimi dövecek diye okuyor seriyi. :(

Aizen

Şuana kadar One Piece'de benim için görülen en güzel kadın.

Onun haricinde Sanjinin burada gördüğü annesi mi değil mi ?

Bölümü okumadan önce ben de tartışmalara dahil olmuştum. Okuyunca aynen bu şekilde düşündüm. Hikaye derinliği kimsenin umurunda değil. Herkes kim kimi dövecek diye okuyor seriyi. :(
Ya normalde isteyen istediği şey için takip eder dersin de bana garip gelen bu serinin zaten %90'ı hikaye üzerine :) Sürekli vs. şeklinde bir sürü manga var. Ben açıkçası hikayeden falan zevk almıyor olsaydım bu seriyi takip etmezdim. İşte bu bana garip geliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık