Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazsakal ın Crocodile a söylediği bir söz vardı. " sonsuza kadar en güçlü adam olarak kalmayacağım. Teach yonkou olurken sadece kurnazlığını kullandı ve koskoca dünya ya karşı meydan okuyan bir adam son nefesini bir kaç dağ haydutuna verirken kimsenin dili beyazsakal yenildi demeye cüret edebilir mi? Luffy de kaçtı demek çok çocukça. Nami serideki en zeki karakterlerden olup big mom a haber gitmemesini sağladı.ama şeytan meyveleri ve haki konusunda luffy nin yanından geçemez. Çünkü ikisi de onda yok. İkincisi big mom dövüşün sonucunu 1 gün geçmiş olmasına rağmen bilmiyor. Dövüşün uzama ihtimali halen mevcüt. Gücün yetmediği durumlarda strateji kullanmanın nesi ayıp? Bu ringte boksör dövüşü değil Savaş! Luffy nin hakisi Olmadan yılan kardeşler ile dövüşmüştü fakat onları fiziksel gücü ile yenmişti. Luffy nasıl hakisinin yeterli olmadığını biliyorsa, cracker de gücünün yeterli olmadığını biliyor ve iki taraf da 11 saat açık vermediler (kol kesme olayı hariç) olaya böyle bakıyorum. Bakalım ne olacak.

Anlıyorum ilerde gördüğün gelecek seni korkutuyor. Ve bu korku kızgınlığa sebep oluyor bu da doğal olarak cümlelerine yansıyor. Ve sürekli düşünsel bir karaktere hakaret etmene yol açıyor. Ama kendini hazırlamalısın. İsterse 10 yıl isterse 5 yıl bu gerçekleşecek.:D Yani bir şeyleri mecbur kabul etmek zorunda kalacaksın. Bence şimdiden kendini hazırla buna ki ilerde daha kolay kabul edebilesin.
Ne gerçekleşecekmiş?

spoiler nasıl yapılır bilmediğimden direk çıktı k.bakmayın çok anlamam internetten. dikkatimi çekmişti eklemek istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık