Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu seride en merak etmediğim karakter Vegapunk. :( Teknoloji girdi mi işin içine soğuyorum. Bölüm güzeldi Sanji'nin duygu yüklü sahneleri falan ama. İşte şu teknoloji işi benim hoşuma gitmiyor. Uzak gelecekte geçen olaylaryani klonmuş falan. Tema Orta çağ falan olmalı. Ne bileyim teknoloji en fazla Dof'un kullandığı silah tarzı gelişsin. Ben pek sevemiyorum nedense. Serinin başından beri bize verdiği gizem duygusu adalara gidelememe. Rotayı takip etme işi falan teknoloji girdi mi yalan olur. Ha hoş bütün OP alemi sahip değil bunlara da. Ben rotayı hala elleriyle bulan hava şartlarından zorlanan bir seri istiyorum. Uçmanın nadir görüldüğü. Misal Sanji uçarken Pekoms Bege falan şaşırıyor. EE şimdi Vinsmokelarda önüne gelen uçuyor neymiş teknolojiymiş. Niji çok karizma karakter bence İchijiden falan. ;) Ama muhtemelen en güçlü İchiji zaten fblerde. Hepsinde tek tip kıyafet varken onunkini ayrı çizmiş yarışmaları en önde bitirtmiş falan. Sanji'nin klon falan olması hiç hoşuma gitmedi. Deney falan yapmaları ben böyle istemiyom. Dediğim gibi seride en büyük teknoloji pusula falan olmalı bence. Vegapunkta dahil edileceği belliydi ama ben daha geç olur diye düşünmüştüm. Hemen salaktan adını andı gizemi verdi. Neyse inşallah gelen bölümlerden soğumam. Sırf fantastiklikten çıkıp bilim kurguya kaymasından ötürü. :(

Edit: Şeytan meyveleri insan yapımı çıkmasın. :(

Sanji'lerin olayı çok iyi ya. Şeytan meyvesi genlerine sahipsin ancak yüzme konusunda bir sıkıntı yaşamıyorsun. Hayvanlardaki karma gen olayı gibi bir şey. Liger gibi adamlar. Hem aslandan hem de bir kaplandan daha güçlüler. Bu mantıkla acaba salt meyve yemiş kişiler mi yoksa genlerle birleşmiş şeytan meyveleri mi daha güçlü yapıyor insanları merak ediyorum. Teknolojinin bu şekilde kullanılabilmesi çok cool ve işlevsel. Bravo Vega+Judge. Adamlar KinG :good:

Sanjiyi nedense Oda sakladı hep yeni dünyada. Vergo ile kapıştı bedeni hasar almıştı öncesinde, Dof ile kapıştı adam aşırı kalburüstü. Niji ile kapıştı yine kısıtlı.
Bunun tek bir sebebi olabilir bence oda çok sağlam bir power up. Dengeleri şaşırtacak Sanji. Millet Zoroyu geçti şimdi Sanji :S falan diye tepki vermesin diye Wanodan önceki arc yani bu arc gerçekleşmesiydi zaten en mantıklı olan.
Luffyde çok eksik gözüküyordu New Worldde. İlk power upu o aldı g4 ile.CC monet falan zorlanan Luffy şimdi Dof Cracker falan gidiyor. Sanji bu arc şimdiki Luffyye çok yakın bir seviyeye gelecek belki Zoroyu aşacak. Zoro ve Luffy ise bir sonraki arc devasa bir power up alacaklar ve tekrar monster trio dengesi kurulmuş olacak.
+1

Sanji'nin kendini aşmasının vakti geldi mob temizleyicisinden boss alan adam konumuna gelmesi lazım artık yonkoularla dans ediyor tayfa @Luffyacesabo çok doğru bir yaklaşım yapmış umarım gerçekleşir de sanji demonic bir p-up alır

Açık açık söyleyeyim Sanji bu arcın sonunda yeteneklerini açıcak bütün aile şok olucak. Vurduğu tekmeyle etrafı silip süpürücek bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık