Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 840: Demir Maske

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin ölümü bir dövüşte değilde, aldığı power-up dan sonra genlerinin bir bozulmaya veya mutasyona uğraması sonucunda olacağını düşünüyorum.Bu power -up direk Sanji'yi öldürmez ama yavaş yavaş ömrünün kısalmasına neden olabilir belki.Kapaklarda sürekli Sanji'nin zamanla ilişkilendirlmesi bu yüzdendir belkide.

Sanji'nin ölümü bir dövüşte değilde, aldığı power-up dan sonra genlerinin bir bozulmaya veya mutasyona uğraması sonucunda olacağını düşünüyorum.Bu power -up direk Sanji'yi öldürmez ama yavaş yavaş ömrünün kısalmasına neden olabilir belki.Kapaklarda sürekli Sanji'nin zamanla ilişkilendirlmesi bu yüzdendir belkide.
Big Mom'ın parti de kurban gitme ihtimali de var. Genler sayesinde dirilip, ordan da powerup gelebilir. İhtimal çok yani :D

Urouge bizim tayfayı ne kadar biliyor da, Zoro'nun statüsünü söyleyebiliyor? Orada adamın aklından geçen şey kaptandan sonra en yüksek ödülü olan ve en çok tanınan kişi bu ise, yardımcı kaptan da odur. Her bilmeyenin lafına itibar ediyorsak, Moriah'ın da Kaido ile denk güçte olduğunu kabul etmemiz gerekir.

Konu ile ilgisi yok ama henüz kimin fanı olduğuma karar veremedim. Bu konuda başlık açabilir miyiz ? :D

Sanji 2yden sonra sadece vergo ile kapıştı. Ondada ezilmedi. ( nami vucuduna asırı hasar verdiği için kemiği çatladı sadece). Zoro ise amiral monet ve pica ile dövüştü. Yani zoro daha fazla işlendi sanji ise hiç işlenmedi. Zoro ile sanjiyi kıyaslarken neye göre kıyaslıyorsunuz soyleyin bizde bilelim. Tm zoro güçlü ama aralarındaki farkın öyle aman aman bişey olmasını beklemek hayalcilik.

2ydan sonra aldıgı gelişmeyi ve bu gen zımbırtısıyla sanjinin alacagı power up onu zoroyu ve luffynin amiral seviyesine çıkabileck potansiyel 3 tayfa üyesinden biri yapacak onuda.

Bu arada gorunmez olan nijinin sanjinin arkasına gecince sanjinin onu fark edip boynunu tutamadan hemen elini tutması sanjinin gözlm hakisinde nekadar iyi oldugunu gosterir. Bu bile niji ile sanji arasında büyük bi uçurum olmadıgını gosterir.

Bu arada zoronun bile ichijiyi alamayacagını düşünüyorum. doftan güçlüdür belkide. Arc bosu o olabilir.

Konu ile ilgisi yok ama henüz kimin fanı olduğuma karar veremedim. Bu konuda başlık açabilir miyiz ? :D
"Sizce kimin fanı olmalıyım" diye bir konu aç(Manga Genel ve Sohbet bölümüne), sevdiğin karakterlerin listesini yap veya direk "sizce hangi karakterin fanı olmalıyım" tarzı bir soru ile üyelerin tavsiyelerini al.

Not: Konu dışı mesaj atıyorsan, mesajını Spoiler içine alarak Spoiler'in başlığını "konu dışı" yapman yararlı olur. Bkz; Üsteki gibi.

Son düzenleme:
Sonuçta bir deneye maruz kalmışlar. Kuma insan mı tam olarak? :/ Eskiden insandı. Onun gibi. İnsan doğmuşlar yada doğmamışlar önemli değil.
Kuma'nın zihnine de müdahale ediyorlar orada yalnız onu insanlıktan çıkaran bu, zihin aynı kalıyorsa bence istedikleri kadar modifiye etsinler insan gibi düşünebilen insandır. Sanji ve kardeşleride insan bence sanji sevebilen, vicdanı olan bir adam bunlar insani özellikler, kardeşleri ise şerefsizlik yapıp tehdit edebiliyor bu da insani bir özellik. İleride açıklanır laboratuvar da üretildikleri o zaman kabul edebilirim Sanji'nin insan olmadığını :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık