Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Müthiş bölüm.

Orojackson forumda birileri TB arc'a paralel olarak bu sefer de Nami'nin Sanji'yi zoraki bir evlilikten kurtarma ihtimali olduğunu söylemiş. Hatta sırf bu sebeple, Reiju vs Nami görme ihtimalimiz bile var. (bkz: Sanji'nin Nami'yi Absalom'dan kurtarması)

Whole Cake Island, TB arc la benzeşme içeriyor, belki de BM, BM vs Luffy + ittifak şeklinde düşebilir. (bkz: hasırşapkalar vs. Oz)

Cracker'in kalkanı sadece petibör bisküvi olamaz, ama lembas ekmeği gibi bir şey olabilir, hamuruna ruh katılmış olma ihtimalini bi düşünün derim. Bütün yemeklerin konuştuğu bir yerde yemekten silah da yaratmak bence güzel bir fikir. Bisküvi şeklinde çelik kalkan fikri ise konsepte uymuyor.

Brulee ayna olan her yerden çıkabiliyormuş. Hmm. Nami sisle misle aynaları buğulandırabilir. Vs devam ederse çok zekice hamleler görebiliriz bence.

Hasır şapkalar şu an için gerçekten dezavantajdalar, ama gelen davetliler içinde BM nin hesap edemediği müttefikleri kesinlikle olacak. Hatta Mamuş, Marco'ları bile toplayıp gelebilir. Gelmeyedebilir tabi kesin konuşmuyorum.

BM adına arc ayrıldıktan sonra da bu kadın düşmeyecekse bu saatten sonra düşmesi için ikinci bir arc gerekir, o da senaryoyu sakız eder. Bitiş virajına girdik, Luffy'nin de dövüşten kaçma niyeti yok, niye düşmesin ki? Eğer teorim doğruysa bu arc, DR gibi bayaa uzun sürecek.

İkinci bir zaman atlaması olursa işler çok kolay olur. Zoro direkt olarak DEİKU, Luffy direkt olarak KK çıkar. Ama böyle bir şey olmayacağının tiyolarını mangaka dolaylı yoldan verdi. Neyle verdi ?

Tüm Kek, Wano, Elbaf, Raftel'le. Bu arcların hepsi p-up demek. Mom'un ineceğinin onlarca işaretinden biri de bu. Zaten çoğu kişi teke tek beklemediği için sorun yok. Mom'un inmeyeceğini düşünenlerin ekseriyeti Luffy'nin Mom'la teke tek kapışacağını düşündüğü için böyle yorumluyor olayları. Yannış mı ?
Yanlış.

İnşallah Luffy bu herifi dövüş yarıda kalmadan ve Gear4 bitmeden yener. Yoksa daha uzunca bir süre Cracker vs Doflamingo tartışması döner. Benim safım belli. Doflamingo>Cracker. :)
Mingo Law dan o kadar darbe aldıktan sonra Luffy ile çarpışıyor. Luffy g4 ile dövüyor ya da uçuruyor gene ayağa kalkıp Luffy ile çarpışıyor. Yani olanlar belli bunun üstüne Kıraker i üstte tutmalarını anlamıyorum. Mingoya vurduğu kadar Kırakere vursa ne olurdu. Bulunları yer ikiye bölünürdü.

Mingo Law dan o kadar darbe aldıktan sonra Luffy ile çarpışıyor. Luffy g4 ile dövüyor ya da uçuruyor gene ayağa kalkıp Luffy ile çarpışıyor. Yani olanlar belli bunun üstüne Kıraker i üstte tutmalarını anlamıyorum. Mingoya vurduğu kadar Kırakere vursa ne olurdu. Bulunları yer ikiye bölünürdü.
Öncesinde Luffy'de başkalarıyla dövüşüyor çok haki harcıyor. Sadece Dof yorulmuş darbe yemiş gibi yazmayın şunu. Ben de Dof'u savunuyuyorum Cracker karşısında ama siz yanlış yerden giriyorsunuz olaya.

Öncesinde Luffy'de başkalarıyla dövüşüyor çok haki harcıyor. Sadece Dof yorulmuş darbe yemiş gibi yazmayın şunu. Ben de Dof'u savunuyuyorum Cracker karşısında ama siz yanlış yerden giriyorsunuz olaya.
Yanlış yerden girmiyoruz. Olanlar bunlar daha Kırakerin tam görmemiş. Ya da g4 ü yedikden sonra kalkacak mı? Kalkamayacak mı? Bilmiyoruz ayrıntılı bilgi gelmeden mingo dan neye göre güçlü tutuluyor sorun orada? Gördüklerimize göre Mingo ile kıyas yapacaksa Mingo daha üstün ha bakarsın haftaya değişik şekilde bir şeyler çıkar. O zaman yazın istediğinizi ama daha kimin ne olduğu belli değil....

Yanlış yerden girmiyoruz. Olanlar bunlar daha Kırakerin tam görmemiş. Ya da g4 ü yedikden sonra kalkacak mı? Kalkamayacak mı? Bilmiyoruz ayrıntılı bilgi gelmeden mingo dan neye göre güçlü tutuluyor sorun orada? Gördüklerimize göre Mingo ile kıyas yapacaksa Mingo daha üstün ha bakarsın haftaya değişik şekilde bir şeyler çıkar. O zaman yazın istediğinizi ama daha kimin ne olduğu belli değil....
Mingo güçsüz sadece meyvesi sayesinde kendini onarıyor, crackere dokunamaz bile luffy bile g4 ile hasar verebildi , mingo nasıl versin :D

Kapağı çok sevdim ben yaff! Shanks tarafından birini görünce bir neşe geliyor. Teach'in viran ettiği adalardan birinde olabilirler bence. Shanks vs Teach'e ufaktan ortam hazırlıyor olabilir Oda.

Anladığım kadarıyla Big Mom ile yüz yüze muhatap olmak bile çok büyük bir başarı. Kimse kadına yaklaşamamış bile. Yenen en fazla bir as adam yenmiş gerisi yok. Zaten kadın BAA'da da Kid'in olayını duyunca pek takmamıştı ama Lufffy'ye 'ismini unutmayacağım velet' demişti. Kolay kolay kimse dikkatini çekmezken Luffy ta o zamandan dikkatini çekmişti bunun. BM forumda çok küçümsendi ama diğer korsanlarla arasında çok ciddi bir güç farkı var. Luffy G4'e şimdiden ihtiyaç duyduysa BM'nin yanına varana kadar haki durumu ne olur kim bilir. Benim açımdan Luffy'nin şu an için oturup BM ile sohbet etmesi bile büyük başarıdır.

Kraker'in daha 992 kolu var(varsa). İllaki bir şeyler olacaktır, ayağa kalkacaktır ama G4'ten de sadece 5 farklı vuruş şekli gördük galiba. Yeni G4 darbeleri de bekliyorum. Zaten Luffy'e mevcut tekniğinde ustalaşana kadar bi kaç adamla kapıştırmadan çok büyük bir düşman dövdürtmez mangaka. Kraker Luffy'nin G4'te daha pro seviyeye gelmesi için basamak bence. Bu adamı dövdükten sonra diğer komutanlardan birini gönderir mi bilmiyorum ama Big Mom çok yukarılarda güç olarak ve bence Luffy'i fersah fersah aşıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık