Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 832: Germa Krallığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    130
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Riful
Sanjiyinde unutma o göründü. İyiye vermen lazim :)
Bide Sanji yılındayız:oleyo: Görmemiz doğal ama bu Oda üzüyor insanı. Şimdi babasına karşı ne yapacak kim bilir:rolleyes: Luffy+Zoro toplasan bir Sanji etmez karakter olarak, işte bu yüzden eziyor Sanji'yi. Yoksa adam ana karakteri geçecek Kakashi gibi:ehe:

Sanji için değiştirip iyi yapayım o zaman:D

Mesajı attıktan sonra tam değiştirecektim ki değiştirme yokmuş ankette:(

Sanjinin babasinin tipini hiç beğenmedim. Üstün körü yapmiş bencr insan biraz özenir. Yonjiyi yamuktmuş galiba sıra baba da bakalim ne olacak .s.s

Bu arada Şu Bege'nin adamı Sanji'ye bir sey soylediginde Sanji gitmeye karar vermişti. O detay Sanjinin annesi ile ilgil bence. Hatta Sanji annesini öldü sanıyor ama yaşadığını öğrendi. Yada annesi jajji tarafindan tutsak gibi bir şey de olabilir.

Arkadaş yıllardır bekliyorum bunu .sanjinin o mumdan kulübede ,kendini mr.prince diye tanıtmasınin bir anlamı vardı bi anlamı olmalıydı. bölümde en hoşuma giden an pirens demeleri
Benim en sevdiğim sahne anime de kafesten kurtarmaya geliyor ya bizimkileri.
Luffy felan Prince-sannnnnnn diye bağiriyor o sahne efsane :D

Benim en sevdiğim sahne anime de kafesten kurtarmaya geliyor ya bizimkileri.
Luffy felan Prince-sannnnnnn diye bağiriyor o sahne efsane :D
Öncesinde vivi 2 saat bi timsahla uğraşıyo reyiz gözlüğüyle gelip o efsane sahnede timsagin işkembeye geciriyo smoker su,timsahın hırıltısı farklı zoro bu sırada kafeste kıskançlık ve reyiz melorine abi eski bölümler ne güzelmiş çok bozdu oda:agla:

Bu arada Şu Bege'nin adamı Sanji'ye bir sey soylediginde Sanji gitmeye karar vermişti. O detay Sanjinin annesi ile ilgil bence. Hatta Sanji annesini öldü sanıyor ama yaşadığını öğrendi. Yada annesi jajji tarafindan tutsak gibi bir şey de olabilir.
O sahnede baratie ve kambakkadaki topları öldürmekle tehdit etmişti uzun dilli vito

Öncesinde vivi 2 saat bi timsahla uğraşıyo reyiz gözlüğüyle gelip o efsane sahnede timsagin işkembeye geciriyo smoker su,timsahın hırıltısı farklı zoro bu sırada kafeste kıskançlık ve reyiz melorine abi eski bölümler ne güzelmiş çok bozdu oda:agla:

O sahnede baratie ve kambakkadaki topları öldürmekle tehdit etmişti uzun dilli vito
Yeniden izlemeye başladim zaten o mumdan odayi feln yeniden izledim. Dorry ve Broggy olayi fenaymiş ayni sekilde Zoro ve Sanjinin yarişmasi.
Bu arada goldenweekin gücü serinin buglarindan sana gelen saldiriyi doğrudan bir yere aktarabiliyorsun. :/
Anime cidden suan cok kötü eski bolumleri mumla ariyor insan.

İçimden bir ses Luffylerin tarafına Sora'nında katılacağını ve Sora'yı göreceğimizi söylüyor. Bu arc herkes Sanjinin babasını Luffy'nin yeneceğini ya da Big Mom'a karşı Vinsmokelerin savaşacağını düşünüyor fakat Sanjinin babası ile dövüşen ve indiren Sora olursa şaşırmayın derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık