Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821: Anlaşıldı

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 114 57.0%
  • İyi

Kullanılan: 56 28.0%
  • Orta

Kullanılan: 16 8.0%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne gerek vardı böyle bir olaya bu Oda bize kaliteli bir vs. okutmamaya kararlı sanırım. Kapak dışında güzel bir şey yoktu.
Dövüş üstüne dövüşlerin gösterildiği onlarca bölümün üstünden daha 30 bölüm bile geçmedi arkadaş, ne sabırsızsınız. Seri tamamen dövüş üzerine kurulu değil ki her on bölümde bir sağa sola girişsinler. Ayrıca dövüş okumak için ne diye One Piece takip ediyorsunuz, anlamadım gitti bunu. Mis gibi Bleach var, Toriko var gece gündüz dövüşülen. :(

Roronoa Zoro

Foreshadowing ustası E. Oda'dan efsane bir bölüm daha. Şu bölümleri sevmeyen adam niye One Piece okur ben anlamıyorum ki, okumayın kardeşim. Hani değiştirilebilir bir şey olsa, kötü bir gidişat olsa tamam eleştirin de adam 800 bölümdür böyle çiziyor. Adamın TARZI BU. Siz çok yanlış gelmişsiniz.

Bu tamamiyle meyve dezavantajından ve Jackin kalın kafalılığından kaynaklanıyor.
Yoksa Jack'i bu durum güçsüz yapmaz.

Misal orda meyvesi müsait olmayan Sengoku olsa o durumda oda bu duruma düşebilirdi.
Ama Kizaru-Saka-Kuzan üçlüsü olsa meyveleriyle durumdan kurtulurlardı.

Fakat asıl mesele ne Sengoku nede 3 amiral Jack gibi kalın kafalı değil.
O fili hortumunu kaldırmadan bağırta bağırta indirirlerdi.Ki bütün yeni dünyada çığlıkları yankılanırdı filin.

Jack güçsüz yada balon değil , deniz svaşında avantajı olmayan bir meyve ve kalın bir kafa sahibi o kadar.

Bu tamamiyle meyve dezavantajından ve Jackin kalın kafalılığından kaynaklanıyor.
Yoksa Jack'i bu durum güçsüz yapmaz.

Misal orda meyvesi müsait olmayan Sengoku olsa o durumda oda bu duruma düşebilirdi.
Ama Kizaru-Saka-Kuzan üçlüsü olsa meyveleriyle durumdan kurtulurlardı.

Fakat asıl mesele ne Sengoku nede 3 amiral Jack gibi kalın kafalı değil.
O fili hortumunu kaldırmadan bağırta bağırta indirirlerdi.Ki bütün yeni dünyada çığlıkları yankılanırdı filin.

Jack güçsüz yada balon değil , deniz svaşında avantajı olmayan bir meyve ve kalın bir kafa sahibi o kadar.
Dünden beri bin kere dedim bin bir kere diyeyim bu adam 1 milyar belilik ödülü gücüyle almadı.. Balon karekter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık