Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821: Anlaşıldı

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 114 57.0%
  • İyi

Kullanılan: 56 28.0%
  • Orta

Kullanılan: 16 8.0%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fili direk deviricek kapasitede adamlar var örn:Saka Ama o filin vuruşundan yırtıcak 2-3 kişi var :D
Üst üste 4. güzel bölüm oldu boş geçmiyor.Ben çok önce demiştim bu süpernovaları kaido nikahına almıştır diye.Ama Kidden ümitliyim o kaioduya boyun eğecek bir tip değil bi yolunu bulup kaçmıştır.

Luffy G4 ve Red Hawk karışımı olmuş :)
Teknik teorileri başlasın.
Aşık oldum.

İlgilenmiyorum. :(
Resimde sanjiyi kurtarmaya gidenler var sadece, tabi bizim tayfadan. İlginç
Aynen öyle yapmış.
Uzaktan indirmesi beni ilgilendirmez sabahtan beri söylüyorum. Jackın yerinde kim olursa olsun o filin dibine girip karşı saldırı yaptığı anda Zunisha o adamın filosunu darmaduman eder. Kim olursa olsun.

@amaneden Belki sen bana hak verirsin. Şu gariban Jackın yerinde herhangi bir yonkou yada ondan daha güçlü birisi gemisi ile karşı saldırıya geçtiğinde durum değişirmiydi sence ? :) Tamda sabahtan beri saydığım standart hamlelerden birisini kullandı Zunisha. Hortumunu gemileri taş sektirirmişcesine denize vurup alayını paramparça etti.
Gemisi üzerinde duran herhangi biri darma duman olur. Jack'in de çeneliğini kırmış işte mis gibi. Oradan oraya gidip duruyor Jack, pek tam gücünde değil ama yine de bu şekilde ters yüz olması ilginç. Bir sonraki bölüm Jack'in durumuna bakarız. Inuarashi adamlarını gönderdi. Yani kalkıp da Kaido'yu yenebilir diyemem ki bilinen en güçlü yaratık diye geçti kendisi. Önce bir elde ne var onu görelim. Çünkü sadece hortumunu savurması bile fırtına yaratabilir bu manyağın. Yine işin içine meyve güçleri girebilir. Haki girebilir. İradeye hükmetme vesaire çok şey olabilir. Bu seride şu şunu yener, bu bunu yener mi diye tartışmanın anlamı yok bence.

Standart oda trollemesi adamı şişir beklenti içine sok sonrada göm gitsin.En az otuz sayfa zunishayı indirebilecekler sohbeti bekliyorum.Bu zunishayı gömer bu tokatlar tarzında.

Fili direk deviricek kapasitede adamlar var örn:Saka Ama o filin vuruşundan yırtıcak 2-3 kişi var :D
Üst üste 4 güzel bölüm boş değil.Ben çok önce demiştim bu süpernovaları kaido nikahına almıştır diye.Ama Kidden ümitliyim o kaioduya boyun eğecek bir tip değil bi yolunu bulup kaçmıştır.
Kidden bende ümitliyim zaten Appoo ile fazla anlaşamıyolardı. Appoo boyun eğmiş belli Kid ise tam zıttını yapmış olabilir.

Ya abi Gemiye tabi takarım. Jackın fişi çekildiğinde adam gemide filosu ile saldırıyor ve bu saldırılarının sonucunda Zunisha tarafından filosu ile birlikte denizin dibini boyluyor. Sırf bu güç tarafından yerlebir edildi diye bu adamı çöp balon karakter diyen arkadaşlara nazaran Jackın yerinde kim olursa olsun sonucun değişmeyeceğini dile getiriyorum. Gemiye takmamın sebebi bu.
Jack çöp değil Zunisha güçlü fakat sen karşısında kim olursa olsun dediğin zaman sen Zunisha'yı yenilmez yaptın bu da çok saçma oldu. Sana dediğim gibi Kizaru Yasakani no magatama tekniğiyle delik deşik eder. Aynı şekilde Aokiji Ace Age tekniğiyle götürür. Fujitora 2-3 meteor indirir bitirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık