Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821: Anlaşıldı

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 114 57.0%
  • İyi

Kullanılan: 56 28.0%
  • Orta

Kullanılan: 16 8.0%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Whitebeardda Dünyanın en güçlüsüydü aha bak mezarı orda :oleyo2: :utaniyorum:
WB Roger öldükten sonra alıyor o ünvanı. Düzgün haki kullanamayan, yüzünün yarısını kaybetmiş, ikide bir kalbi duran adama dünyanın en güçlüsü denilmez zaten. Ama Kaidou daha genç ve onun bir hastalığı handikapı vs yok. Bunun yanında en güçlü diye yenilmeyecek diye bir şey yok. Yani adama gelen hasar öldükten sonra zaten yazıldı. Kaidou şu an en güçlü bunu bilgi panelinde yazılmasına rağmen konuşmak bana göre saçma. İleride Luffy geçicek o bu geçicek ama şu an o en güçlü.

WB Roger öldükten sonra alıyor o ünvanı. Düzgün haki kullanamayan, yüzünün yarısını kaybetmiş, ikide bir kalbi duran adama dünyanın en güçlüsü denilmez zaten. Ama Kaidou daha genç ve onun bir hastalığı handikapı vs yok. Bunun yanında en güçlü diye yenilmeyecek diye bir şey yok. Yani adama gelen hasar öldükten sonra zaten yazıldı. Kaidou şu an en güçlü bunu bilgi panelinde yazılmasına rağmen konuşmak bana göre saçma. İleride Luffy geçicek o bu geçicek ama şu an o en güçlü.
Kaido'da o ünvanı Wb öldükten sonra almıyor mu ? zaten :hhh::artiz: Kaido'nun yaşını ya da hastalığı olup olmadığına dair bir bilgi elimizde yok Mangaka tarafından böyle bir bilgi verilmedi ve hasta bitkin moruk Edward Newgate o haliyle Kaido'nun şuan ki gücüne rağmen Dünyanın en güçlü adamı olarak anılıyosa Kaido'yu bu kadar yüceltmeyin derim sonuçta gene aynı panelde bu adamı dünyanın en güçlüsü olarak ilan eden Mangaka kendi yarattığı baş karaktere karşı mağlup ettirecek :hhh:

Wb bana göre o haliyle.bile tam bir hayvandı adamin kafası gitti içini yaktılar daha birsürü şey kara sakal elinde kalıyordu ve bence o savaşta 1vs1'de wb alacak yok varsada bir elin parmağını geçmez. :) Wb giderkende götürür kesin parçasını bence alcak yok ama:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık