Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride aşk olmaz ama olursa kesinlikle Sanji-Nami.Aklı fikri kıvırcıkta:flaugh:

Bu arada Oda 1 yıl Sanji,Nami,Brook,Chopper tarafını çizmedi görünen o ki.Şimdi de 1 yıl boyunca Zoro,Franky,Robin ve Usopp'u çizmeyerek dengeliycek.İyi bakın Zoro'ya gençler :D
VALLA AYNI BUNLAREI SÖYLEYECEKTİM ZOROCULAR VEDALAŞSIN ŞİMDİDEN :D
MARCODA MÜTTEFİK OLACAK BU KESİN

Kaido tarafı dengelenmeye başladı en azından varlık gösterebilecek bir güç toplamış oldular. Asıl merak ettiğim Big Mom tarafı Dressrosa gibi işlenecekse çay partisinde müttefik mi bulacak acaba.

Zoro'yu ne derece az çizerse o kadar güzel, sıkıntı yok, Oda'nın çizecekleri kendi hallerine yansınlar :artiz:

Bu arada inu ve nekonun ne kadar adi hayvanlar olduğunu anladık. Hem Roger in hem de beyaz sakalın tayfasinda bulunmuşsunuz ama Ace I kurtarmaya gitmemişsiniz öyle mi???

Ne cins bir bölümdü yahu. Bazı panellerde ne dediğini anlayabilmek için 10 kere okudum sanırım.

Bölüme bak bu ne len :D Konu 5 koldan ilerliyor.
Luffy - Sanjinin peşinde
Neko ve İnu - Marco'nun
Diğerleri - Wanoya

Jack Adada Ohhoo :D
Bu arada internette bir teori görmüştüm BB'nin 3. Meyvesi Marco'nun Phonix'i çalacak diye iyi güldüydüm ama adam tutturmuş la :fool:

Yav :/ Şimdi 2 hafta bekle büyük bölümü :/ Neyse teach reis sanırım marcoyu közde ananas yapmış :D Türkçesini bekleyelim bakalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık