Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen ne zaman geldin

haftaya ara varmış. Acaba ODA ara veriyorum diye son arcı şimdiden çizmeye başlamış olabilir mi acaba? BKNZ:
hayaller hayatlar
Askerden daha gelmedin uxun suredir buralarda takiliom twlefondan lakin forumda bişiler yazabilecek hevesi pek nadir buluyorum telefondan bişiler yazmak çok zahmetli :D

Seride aşk olmaz ama olursa kesinlikle Sanji-Nami.Aklı fikri kıvırcıkta:flaugh:

Bu arada Oda 1 yıl Sanji,Nami,Brook,Chopper tarafını çizmedi görünen o ki.Şimdi de 1 yıl boyunca Zoro,Franky,Robin ve Usopp'u çizmeyerek dengeliycek.İyi bakın Zoro'ya gençler :D

Yami

Herkesin birbirini tanidigi ama kimsenin birbirine yardiminin dokunmadigi tek tayfa evet bildiniz kk tayfasi.

Oda'nın Sanji açıklamasından böyle olacağını anlamalıydık. Sadece Sanji'ye değil, Dressrosa'da rol alamayan diğer tayfa üyelerine de odaklanacağını söylemişti. Luffy ve Pekoms'un gitmesi daha hoşuma giderdi ama böyle de fena olmaz sanki. Zoro'nun yokluğunda havalı sahne kontenjanını Sanji ile doldurulmasını umuyorum.

Marco'yu görmemize az kaldı sanırım. Ayıboğan da onu arıyordu.

Tayfa yine ayrılacak sanırım. Bakalım bu ayrılık kaç yıl sürecek?
Bu ayrılıklar birazda dinlendirme için yapılıyor bence, Mugivara korsanlarının Seiyuu'larını dinlendiriyorlar grup grup, her hafta her hafta nereye kadar:gamyon:İstese ayırmaz ama senaryoya ekliyor böyle şeyler arada:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık