Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu her hafta yapan biri var sanırım, geçenlerde de denk gelmiştim. Çok güzel detaylandırıyor, her şey daha da netleşiyor bunları okuyunca.
Yapan elemanın adresi varsa bi yollar mısın? Ben de takip edeyim.

Arkadaş atmış gerçi 800-808 arasi gerçi çok sağlam detaylar var.

https://onepiecethenewworld.wordpress.com/chapter-secrets/
eyvallah ben de tam bunu soruyordum.

Fotoğraf atmışlar 1-2 diye yazmışlar boğa ve kaplan bu adamın 1-2 adamı mistik veya antik zoan olmicakta ne olucak adam akıllı meyve ver şunlara mangaka howw kime diyorum ki ben.Ama ünicorn'un en büyük özelliği kanı içildiğinde ölümsüz yapıyormuş o bug ne olacak ?Tayfadaki herkez ölümsüz o zaman :D
Olmaz diye bişey yok davy jonestan esinlenmistir falan, onun da tayfa hep ucube doluydu :D

Olmaz diye bişey yok davy jonestan esinlenmistir falan, onun da tayfa hep ucube doluydu :D
Tamamda bu adam yonkou ve 500 tane şeytan meyveli adamı var denildi ve o 500 adamın hepsi çöp çıkarsa çok kor be o ne öyle bari 100 tanesi adam akıllı bişey çıksa En çokta X-Drake'in olayını merak ediyorum bizim tayfa taraftan mı olacak yoksa Kaido taraftan mı ?

Charles Vane

Xdrake büyük ihtimal bizimkilerden taraf olur ya adalet anlayışına sahip biri gibi duruyor iyi biri çıkar muhtemelen

3 ana savaşcısı mı var mış? Kıtlık diğerleri ne acep :/
Mahşerin 4 atlısına gönderme olabilir
Siyah at =kıtlık ve açılğı simgeler
Soluk at = salgın hastalıkları ( ismi olan tek attır, adı= ölüm)
Kızıl at = savaşı, kanı ve katliamları simgeler
Beyaz at = sahte kral veya peygamber
7 mühür kırıldığında gercek mesihten önce bunlar gelecektir

Eyer minkler tayfayla müttefik olursa ve kaido yla savaş gerçekleşirse eşleşme şu şekil olur bence
Minkler = meyve kullanıcıları
7 ast tayfa = meyve kullanmayanlar
Hasır şapkalar ve lav = kaido ve as tayfası
Tabi wanoyu daha bir yere oturtamadım. Wanonun durumuna göre bu değişir mesala kaido wanodan ne istemekte = biat mı? güçlü bir silah mı? hazine mi? kaidoyu cezbeden şey ne?
Wano niye bir veledin yanına üç koruma koyup zou ya gönderdi. wanonun zou dan beklentisi ne? Momo'nun wano için nasıl bir kıymete sahiptir. Umarım Oda bizi tez vakitte aydınlatır

Eyer minkler tayfayla müttefik olursa ve kaido yla savaş gerçekleşirse eşleşme şu şekil olur bence
Minkler = meyve kullanıcıları
7 ast tayfa = meyve kullanmayanlar
Hasır şapkalar ve lav = kaido ve as tayfası
Tabi wanoyu daha bir yere oturtamadım. Wanonun durumuna göre bu değişir mesala kaido wanodan ne istemekte = biat mı? güçlü bir silah mı? hazine mi? kaidoyu cezbeden şey ne?
Wano niye bir veledin yanına üç koruma koyup zou ya gönderdi. wanonun zou dan beklentisi ne? Momo'nun wano için nasıl bir kıymete sahiptir. Umarım Oda bizi tez vakitte aydınlatır
Meyve kullanmayanların 7'li müttefiklerin dişinin kovuğuna sanmıyorum yeteceğini :)

momo bence antik silah çıkacak o yüzden herkes peşinde. Bu ninja raizou'da muhtemelen kyros'un dof'a yaptığı gibi kaidou'nun başına bela olmuş biri o yüzden arıyorlar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık