Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 808: Dük Inuarashi

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bildiğim her Zoan'ın farklı farklı dönüşümü var. Mesela tam Zürafa meyvesi yemiş birisi tam Zürafa'da olabilir, yarı insan yari Zürafa'da olabilir. Ayrıca Chopper'in dev formu daha önceden İD'deki elemanların uyanmış hali olarak söyleyebiliriz. Çita adam kimdi bu arada, Lucci mi (benim bildiğim o Lepoar'dı) :D

O köpek meyveyle değil, Mink ırkına mensup olduğu için köpek. Eğer 1. hali derken Jack'in halinden bahsediyorsan, 1. halinin neye benzediğini bilmiyoruz.
Şu tam yarım olayı meyveyle alakalı değil bildiğim kadarıyla. Her zoan kullanicisi 3 dönüşüm kullanabiliyor normal hali, yari hayvan hali bir de tam hayvan hali. Chopper gümbürtü toplarını kullanarak 7 dönüşüm kullanabiliyor. 3 topla kullandığı dönüşümün meyvesini uyandirmiş hali mi henüz bir bilgi yok. Şu gümbürtü toplarını kullanan başka kimseyi de bilmiyoruz umarım kaidonun eline geçmezler yoksa luffy baya bir zorlanır :)

Şu tam yarım olayı meyveyle alakalı değil bildiğim kadarıyla. Her zoan kullanicisi 3 dönüşüm kullanabiliyor normal hali, yari hayvan hali bir de tam hayvan hali. Chopper gümbürtü toplarını kullanarak 7 dönüşüm kullanabiliyor. 3 topla kullandığı dönüşümün meyvesini uyandirmiş hali mi henüz bir bilgi yok. Şu gümbürtü toplarını kullanan başka kimseyi de bilmiyoruz umarım kaidonun eline geçmezler yoksa luffy baya bir zorlanır :)
Gümbürtü topları Chopper'in meyvesini daha kullanışlı yapıyor diğer meyvelere göre. Onunla alakalı bir SBS olacaktı yanılmıyorsam.

Gümbürtü topları Chopper'in meyvesini daha kullanışlı yapıyor diğer meyvelere göre. Onunla alakalı bir SBS olacaktı yanılmıyorsam.
Sbs ne bilmiyorum. Toplar sadece hito hito ya özel olabilir. İnsan meyvesi baya ilginç bir insan yese ne olurdu merak etmiyor değilim. Hem hito hitoya özel olmasa vegapunk çoktan bulurdu bu toplari. Gelgelelim tüm zoanlar için fazladan dönüşüm sağlıyorsa zoanların gücünü katlıyorsa eğer kaidou veya muhteşem üçlüsünün eline geçmesin çok ilginç olur.

Sbs ne bilmiyorum. Toplar sadece hito hito ya özel olabilir. İnsan meyvesi baya ilginç bir insan yese ne olurdu merak etmiyor değilim. Hem hito hitoya özel olmasa vegapunk çoktan bulurdu bu toplari. Gelgelelim tüm zoanlar için fazladan dönüşüm sağlıyorsa zoanların gücünü katlıyorsa eğer kaidou veya muhteşem üçlüsünün eline geçmesin çok ilginç olur.
Kaidou'da Zoan var mı yok mu daha kesin değil. Bana kalırsa şu toplar, Hito Hito'ya özel.

Benim bildiğim her Zoan'ın farklı farklı dönüşümü var. Mesela tam Zürafa meyvesi yemiş birisi tam Zürafa'da olabilir, yarı insan yari Zürafa'da olabilir. Ayrıca Chopper'in dev formu daha önceden İD'deki elemanların uyanmış hali olarak söyleyebiliriz. Çita adam kimdi bu arada, Lucci mi (benim bildiğim o Lepoar'dı) :D

O köpek meyveyle değil, Mink ırkına mensup olduğu için köpek. Eğer 1. hali derken Jack'in halinden bahsediyorsan, 1. halinin neye benzediğini bilmiyoruz.
Cita leopar ikiside benekli insan karıştırıyor lucci eve:)Ayrıca mamut jack i kastediyorum. Çogunluk jacin insan halininde var oldugunu düşünüyor gibime geldi benim gibi...
Jack dönüşüm 1(mamut) köpekten güçsüz bence ama jack dönüşüm 2 (varsa mamut2) köpekten güçlü olur.
Buda vandayı boş konuşmuş olmaktan kurtarır ve lufynin "sen güçlüsün ossan" lafını dogrulamış olur. Ama bi Enel gibi:) Buda bize 2. Bi Enel vakası yaşatır. E.Oda "Bu köpek denizlerde korsan olsaydı :beli::beli:ödülü 600 milyon :beli: olurdu" der kanımca. Hem iyi bi noktaya parmak bastıgımı düşünüyorum 2. Skeypia arc vakası ve taşlar yerine oturuyor:oops:

Zoan meyvelerinden çıkar diye tahmin ettiklerim ( ying-yang olayının sembolikleri olan ) ejderha ve spesifik bir kaplan türü, çoğu hikayenin kaynağı olan basiliks ve uçan bir dinazor türü

Bir krallığın, İmp. sağ kol dediği adam ve tayfasına nerdeyse üstünlük kurabilmesi efsane bir şey.
Böyle krallıklar yakışır bu yeni dünyaya helal olsun.
Ve adam gibi sağlam bi kral da görmüş olduk.

Sadece şunu merak ediyorum bu ada da 2 kral var dendi acaba sadece biizm Dük; gündüzün kralımı savaştı yoksa gecenin kralı da olaya el atmış mı?
Sonra şu Pedro ve balina ormanı koruyucuları tam olarak ne? Kime bağlılar geceye mi gündüze mi yoksa kendi çaplarında mı takılıyorlar?

Efsane olmuş böyle bi kralığın varlığı. Samuraylar 1 bunlar da 2 etti.

Bunları da biz müttefik yapıp samurayları da arkamızı alıp diğer yoldaşlarla yürürüz biz alayına :D

Jack karekteri iyi olmuş. Konuşmaya gereksinim filan duymaması çatlaklığı filan güzel sadece neden mamut buba diyesim geliyor ama iyi iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık