Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy sahneleri güldürdü. Bortonun iç dunyasida efsane olmus. Kinemon torbayida aldi da daha şeytan meyvesinden habersiz olan biri meyvelerimi çalacak.

scorwer

bu barto en sonunda gemisine straw hat bayragını cekıp lufylerın pesınden gıtmesse iyidir 2. filo olsa iyi olur aslında cavendısh le bellamy ı de alsın yanına bölüm iyidi ,lufy yine bi muziplik peşine gidicek (fuji vs lufy iyi gider 2 hafta sonra ) dressrosada poneglyph yoktur bence hem zaman yok hemde yerle bır oldu zaten kus kafesı yuzunden gerci poneglyph ler zarar görmüyo ama ,:D

Bence bu arcta vsler başladığından beri geri sayım bölümleri ve bir kac bölüm dışında hepsi iyiydr bence bu arc çok güzeldi ben sevdim. Bölüm komiklikli şakalı bölümlerden olmuş keşke tüm tayfa birlikte olsaydı. Fuji vs Luffy olur mu bence kesin araya biri girer ama inşallah olur.

Bence bu arcta vsler başladığından beri geri sayım bölümleri ve bir kac bölüm dışında hepsi iyiydr bence bu arc çok güzeldi ben sevdim. Bölüm komiklikli şakalı bölümlerden olmuş keşke tüm tayfa birlikte olsaydı. Fuji vs Luffy olur mu bence kesin araya biri girer ama inşallah olur.
Evet ben de bu arc ı da punk hazard I da sevdim hem de bunlar giriş arc ı şimdi asıl arc geliyor bu iki arc kaido ile olacak asıl arc a hazırladı ortamı.. [pirate alliance saga]

Filmdeki gibi Luffy koşan askerlere bi h.haki patlatacak. Fuji de meteor yağmuruna tutacak gibi geldi. Bakalım hepsinden kurtulabilecekler mi deyü.
Bartolomeo'nun tüm tayfayı görmesi efsane olacak gibi. Hatta koca bir bölümü buna harcayabilir Oda.

Adaya Sengoku ile Tsuru niye geldi.Adada amiral var gerek yoktu ama 2 si Dünya Hükümetinin cp0 gönderdiğini biliyor.Bana göre Doff nın kardeşi Sengoku ya kutsal sırdan bahsetti Sengoku bu sebepeten adaya geldi.Bundan sonra cp0 Doff alamak isyecek Sengoku,Tsuru ve İsho buna izin vermek istemeyecek bunların arasında savaş çıkabilir.Yoksa Dünya hükümeti adaya Cp0 göndermez adada amiral var zaten.Benim merakla beklediğim Kaido dünya savaşı çıkarcam diyor bu savaşı Doff siz çıkaramaz Doff için aday gelir mi ? Gelir se cp0 ve sengoku grubu ne yapar bunları İnsallah görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık