Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'den spoiler olmaması çok şaşırtmadı zira bence gösterilirse son sayfada gösterilir. Önce bir sayfa gösterir sonra ertesi bölüm daha detaylı şekilde oraya geçebilir. Tabi geçmeyedebilir bu adama belli olmaz. Alın size bir sayfa bir 60 bölüm daha bekleyin bakalım.

Fuji'nin yaptığını bir yandan mantıklı buluyorum . Tayfaya karşı çok hiddetli olacağını sanmıyorum . Fuji'nin yaptığı bu olay sayesinde hem daha güçlü denizcilerin bizimkilerin peşine düşmesini engelledi , hemde bak onların peşine düştüm merak etme sakazuki imajı verdi.

Fujiden güçlü 2 tane adam var denizcilerde. Belki de bir tane. O da kalkıp gelmez yerinden. Dof-Law- Luffy için bir amiral yolluyor adam. En fazla Kizaru'yu gönderir.

Yarın çıkacak değil mi ? Yemin ediyorum anlamsız bir heyecan yaptım. Sanji demekten bıktım valla 2016 da göreceğiz herhalde o değil fanı olduğum Nami yi bile bu kadar özlemedim ya :D

Fujiden güçlü 2 tane adam var denizcilerde. Belki de bir tane. O da kalkıp gelmez yerinden. Dof-Law- Luffy için bir amiral yolluyor adam. En fazla Kizaru'yu gönderir.
Luffy'nin gücünü bilmiyordur. 2 yıl sonra ne kadar güçlenebileceğinden haberi yoktur. Açıkcası Dof-Law-Luffy Fuji'yi yere kazırlar.:)

Bu arada Sanji'leri göreceğiz gibi. Bu sayede CC'nin Luffy tarafından indirlmesi sonucu tepkisini görürüz. Ahkam kesiyordu.

Dof reis uyanacak bizimkilere kutsal ejderlerın sıırını soyleceyecek bizimkiler o sırsayesinde kurtulacak fujı de hava alacak donanamadan kovulacak

Reis.

Uygun olup olmaması önemli değil. :D
Nasıl değil adam basbaya bu iş için uygun değil. Bastille'nin perti çıkıyor seyrediyor, adanın perti çıkıyor seyrediyor, adadakilerin perti çıkıyor seyrediyor Law'ı canlı yakalaması gerekiyor Dof kurşunluyor seyrediyor. İchi'ye yakışmayan hareketler.

Edit : Aslında bunlar laf filan adam Luffy birini daha kurtarsa dönecek sözünden.

Son düzenleme:

spirit of nature

Kaçıncı bölümde kutsal ejderlerin sırrı ile ilgili muhabbet geçiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık