Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basil Hawkins in kaderi okuyabilme yeteneğine benziyor şu zar muhabbeti. Ama fujitora kaderle kumar mı oynuyor, ne kadar geleceği tahmin edip olasılıkları hesaplıyordur, ilerleyen bölümlerde görebiliriz öyle birşey varsa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pis kumarbaz, kumarbaz adamdan hayır gelmez. Fuji'nin böyle yapacagı belliydi. O adanın yanındaki gemiler CP0'ın gemileri olabilir.

fujitora-garp tan bile baba hareket yaptı daha ne yapmasını istiyorsunuz denizcilerin de saman altında su yürütmenin dümeni ona göre tutmanın bir adabı vardır. Bu kadar yüklenmemek lazım fuji de garp gibi konumuna önem veriyor yüksek rütbeye sahıp olmanın nasıl bir avantaji olduğu ilerleyen bölümlerde ortaya çıkıcaktır yoksa garp ace nın ölümünü engellemezmiydi bence ilerleyen bölümlerde bu denizciler arasında ki konum çok önemli olacak bu yüzde gelecek uğruna bir şeyleri gözden çıkarmaya razı bu görmüş geçirmiş kişiler.

Bu denizcilerin adalet anlayışını anlamıyorum. Arabasta da bizim tayfa croco dan halkı kurtardı, smoker hiç birsey yapmadı. Hatta bizimkiler kaçtı diye sevindi ama Fuji ise bizimkileri hemen yakalmaya çalışıyor.

Yahu adam yer çekimini istediği gibi kullanıyor zarı 1 getirtmesi için öyle falcı olmasına falan gerek yok. :) Bir iki parmak hareketiyle halledebilir zaten.

Fuji'nin yaptığını bir yandan mantıklı buluyorum . Tayfaya karşı çok hiddetli olacağını sanmıyorum . Fuji'nin yaptığı bu olay sayesinde hem daha güçlü denizcilerin bizimkilerin peşine düşmesini engelledi , hemde bak onların peşine düştüm merak etme sakazuki imajı verdi.

Yahu adam yer çekimini istediği gibi kullanıyor zarı 1 getirtmesi için öyle falcı olmasına falan gerek yok. :) Bir iki parmak hareketiyle halledebilir zaten.
Yer çekimi meyvesi yemiş olan fujinin kılıcı olması lazım. Bu yüzden + bir özelliği daha olabilir. Kumarla yerçekimini bir birine bağlamıyorum o yüzden, ama bu zamana kadar gösterilenlerden senin dediğin çıkıyor. Ama tam olarak nasıl yaptığını dediğim gibi ilerleyen bölümlerde anlayabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zor bir şey değil kılıcın kabzasını titretse yine halledebilir yani illa bir yere bağlamak lazımsa. :) Bu arada o konu muallakta biraz kılıç mı kendi mi bir şey diyemem şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık