Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sabo o kadar çabuk olaya dahil olamaz,olsada bu tarz giriş yerine luffynin işi sıkıntıdayken dofun hamlesini durdururdu.nasıl ki ace akainunun önüne atladı saboda dofun önüne atlar durdururdu(fake bence)

luffy ne kadar zaman da ne kadar güçlendi ? OP de 2 sene çok fark etmeli bence ki eğitim aldığı kişi Dark king ise çok fark etmeli . Çünki Op te zaman biraz muallak misal daha kaç gündür Nw deler yada kaç gündür Df nun adasındalar bunları düşününce 2 sene çok fark ettirmeli diye düşünüyor insanlar
Yalnız Luffy vs atarak güçlendi. Her vs den sonra yol aldı. Adada vs mi atmış doğru düzgün sanki? Canavarlar ile atmıştır ama canavar da olsa sağlam bir karakterle olan bir vs ile ne kadar denk olabilir? Rayleigh ile atsa zaten kendini tutarak vs atmıştır ikisi de. Yani doğru düzgün bir vs ortamı olduğunu sanmıyorum adada. Tabi ki çok güçlendi ama bu eğitim onun içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak içindi. Bu potansiyeli de ne kadar güçlendiğini de şu önümüzdeki birkaç sayıda göreceğiz. Dediğim gibi daha vs başlamamış, resmen "nasıl alamaz" diye eleştiriler gelmiş. Yani tek mi atsaydı 2 yıldan sonra? Bu sefer de "nasıl bir sichiye tek atar, saçmalık bu, sıvama bu" diye eleştiriler gelirdi. Daha bir durun görelim adamın neyi varmış. Her hafta vs deki duruma göre buraya yorum yaparız.

Bu durumda Luffy ile Dof arasında bile büyük bir fark var.Dof şu an o kadar yaralanmasına rağmen hala Luffy'nin önünde.Bu Dof dediğimiz adam da Kaido adını duyunca suratından terler akıyor.Dünyayı kandırıyor amirallerden korunmak için.Luffy bu haliyle Dof ile en azından eşit gitmeliydi.
Bence de Luffy Zoro'dan güçlü ama böyle yaparak aralarında bence çok da bir fark olmadığı görülüyor.
2 yıl eğitimde de mangaka isterse amiral-yonkou gücünde yaptım der.Sonuçta bu ucu açık bir şey.
Dof bu haldeyken bile geri kalması sinir bozucu bence.Luffy sinirlenecek de adamı öyle alacak.Adam gibi dövüştürsün Luffy'i bu kadar yaralanmış Dof karşısında.
Ben zaten Luffy >= Dof demedim. Dof şu an zaten üstün. Mangaka bunu dese zaten herkes "tröl, sıvama" derdi. Ki bana göre de öyle olurdu. Klasik Luffy işte, geriden gelecek illa ki. Geriden gelmese hemen indirse bu sefer de (geçenlerde dönen muhabbet gibi) torpilli denirdi. Luffy illa ki yonko alacak güce de gelecek bir sakin. İzledikçe göreceğiz adamın gücü ne kadar. Sanki Luffy Allah ne verdiyse saldırdı da alamadı Dof'u gibi konuşuyorsunuz. Daha ikisinden de bir şey görmedik. Sabır.

-Yahu eğitim aldı almasına da bulunduğu seviyenin üstüne koymak için eğitim aldı.
-Bunun neticesini de rakipleriyle vs attığında göreceğiz.
-Her önüne gelen rakibe iki vurup hasar veremiyor diye "bu ne ya boşuna mı 2 yıl eğitim aldı" diyeceğiz.
-Bellamy'den bir araba dolusu darbe yedi eğitimin neticesi olarak hiç darbe almaması mı gerekiyordu?
-Üstelik Bellamy'nin hakili darbesini bilerek karşıladı kendiside hakiliydi ama darbe işledi yani yetersiz geldi.
-Bu da demek oluyor ki Luffy'nin hakisi Bellamy'den düşük? Harbiden böyle mi düşüneceğiz...
-"Oda isterse" diye kılıf uydurmayın artık, hepimiz biliyoruz Oda'nın istese ne yapacağını.
-Luffy'nin çatlağın teki olduğunu biliyoruz zaten, Yonko'yu bırak 4 Yonko aynı anda karşısına çıksa zerre korkmayacak birisi ama bir başkası Yonko'yu bırak, Yonko'nun adamından dahi korkuyor...
-Neyse uzatmaya lüzum yok, 2 yıl eğitim dediğiniz şey hemen zirveye oturtmaz kimseyi, emekleyen Luffy yürümeye başladı o kadar...
Ben Bellamy ile ilgili en ufak bir şey söylemedim.Hakisi de çok fazladır Bellamy'den.O darbede sadece ağzından kan geldi o kadar büyütülecek bir şey değil bence.Ama bugün çıkan şey tamamen farklı.Eğer ciddi bir şekilde savaşıp hala bu Dof'un önünde değilse 2 yıl aldığı eğitimi sorgularım ben.

Şöyle bir sıkıntı var.Luffy 2 yıl eğitim aldı.Law ise direkt girdi yeni dünyaya Kid ve diğerleri gibi.
Mangaka şunu söylüyor bence.
Doflamingo supernovalardan üstün.Luffy ise aldığı eğitim ile diğer novalardan 1 tık üstün.Eğitim almasaydı Kid-Law gibi kolunu vs kaybederdi,tayfasını kaybederdi.
Benim anladığım bu.
Büyük ihtimal diğer novalar tökezlerken Luffy aldığı eğitim ile ilerleyebilecek.Law'ı gördük işte tökezledi.

Yanlışlıkla resim bölümüne attım yorumu pardon. :(
Oha Dofi ile 3 vs 1 attıracak bu adam Sabo olaya karışmasın ya başka birileri varsa onları tokatlasın

Yalnız Luffy vs atarak güçlendi. Her vs den sonra yol aldı. Adada vs mi atmış doğru düzgün sanki? Canavarlar ile atmıştır ama canavar da olsa sağlam bir karakterle olan bir vs ile ne kadar denk olabilir? Rayleigh ile atsa zaten kendini tutarak vs atmıştır ikisi de. Yani doğru düzgün bir vs ortamı olduğunu sanmıyorum adada. Tabi ki çok güçlendi ama bu eğitim onun içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak içindi. Bu potansiyeli de ne kadar güçlendiğini de şu önümüzdeki birkaç sayıda göreceğiz. Dediğim gibi daha vs başlamamış, resmen "nasıl alamaz" diye eleştiriler gelmiş. Yani tek mi atsaydı 2 yıldan sonra? Bu sefer de "nasıl bir sichiye tek atar, saçmalık bu, sıvama bu" diye eleştiriler gelirdi. Daha bir durun görelim adamın neyi varmış. Her hafta vs deki duruma göre buraya yorum yaparız.

Ben zaten Luffy >= Dof demedim. Dof şu an zaten üstün. Mangaka bunu dese zaten herkes "tröl, sıvama" derdi. Ki bana göre de öyle olurdu. Klasik Luffy işte, geriden gelecek illa ki. Geriden gelmese hemen indirse bu sefer de (geçenlerde dönen muhabbet gibi) torpilli denirdi. Luffy illa ki yonko alacak güce de gelecek bir sakin. İzledikçe göreceğiz adamın gücü ne kadar. Sanki Luffy Allah ne verdiyse saldırdı da alamadı Dof'u gibi konuşuyorsunuz. Daha ikisinden de bir şey görmedik. Sabır.
Birincisi dediklerim spoiler doğruysa geçerli.İkinci olarak da yanında arkadaşım dediği adam kanlar içinde yatarken ciddi olmadıysa ne zaman ciddi olacak bu adam?Dof'un Luffy'den üstün olduğunu kabul ediyorum ve öyle de zaten.Ama bu Dof'tan da güçsüzse ve ciddileştiğinde de gerisinde kalıyorsa ben tatmin olmam 2 yıllık eğitimden.
6 ayda neleri devirdi bu adam ama şimdi 2 yıl araya rağmen Dof'un bu halinde geride.Bir de ittifakla yonkou indircekmiş.Bu halde tüm novalar girse yonkou alamazlar.

Yanlışlıkla resim bölümüne attım yorumu pardon. :(
Oha Dofi ile 3 vs 1 attıracak bu adam Sabo olaya karışmasın ya başka birileri varsa onları tokatlasın
Luffy bugüne kadar kimseyi karıştırmadı olaylarına. Bu sefer de karıştırmaz. Law zaten ağır yaralı tedaviye ihtiyacı var. Sabo vuracak olsa bile "Law'ı al git karışma" der yollar. Luffy zaten kendisine yedirmez 2 kişiyle dalmayı. Sabo giderken de Trebol'ü tekler böylece 1 vs 1 olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık