Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu 2 yıl eğitim alan adam hemen alayını yıkacak mı?
Yani 2 yıl eğitim aldı diye önüne geleni paketlemesi mi gerekiyor?
Ne anlıyorsunuz şu 2 yıl eğitimden merak ediyorum doğrusu...
2 yıl eğitimi boşuna mı aldı yani?Mangaka isterse der ki şu an bu adam amirallerle eşit gidecek düzeyde.Ama sanıldığı gibi süper bir şey görmedik şu ana kadar.
Dof'un it gibi korktuğu yonkoularla savaşacak bir de.Daha Dof'un bu hakine rağmen bile gerisinde.

"Yaralı bitap düşmüş Dof'a üstülük kuramayan Luffy;Pica ile billur geçen Zoro ile denktir" diye bir yol açılabilir Zoro fanlarına :mad:

Her zamanki şey Luffy zorlanır Zoro zorlanmaz her zaman ki olay değişen birşey olacağını sanmam.

Mangaspoiller sitesinde de var belki biri trollüyordur.

2 yıl eğitimi boşuna mı aldı yani? Mangaka isterse der ki şu an bu adam amirallerle eşit gidecek düzeyde.Ama sanıldığı gibi süper bir şey görmedik şu ana kadar.
Dof'un it gibi korktuğu yonkoularla savaşacak bir de.Daha Dof'un bu hakine rağmen bile gerisinde.
Mangaka isterse der istemezse demez. :S

Daha vs bitmemiş sen "bu haldeyken" vs diyorsun. Bir dur görelim daha vs başlamadı bile. Benim demek istediğim yonkoların çok uçuk güçte olduğu ve de Luffy ile yonkolar arasında "şu an için" çok fark olduğu. Luffy zaten alacak Dof'u. Zoro fanlarına da yol açılmasına gerek yok. Luffy her türlü Zoro'dan güçlü bu belli bir şey. @GncGLSN' da dediği gibi 2 yıl eğitim aldı diye de Dof'a tek atacak hali yoktu. Bu çocuk savaşa savaşa güçlendi. Ayrıca daha ne kadar güçlü onu bile görmedik. Bir durun bir vs bitsin, h. haki gücü ne kadar, saldırıları nasıl bir görelim sonra eleştirirsiniz. Ama daha vs başlamamış eleştiriler başlamış.

+1
luffy ne kadar zaman da ne kadar güçlendi ? OP de 2 sene çok fark etmeli bence ki eğitim aldığı kişi Dark king ise çok fark etmeli . Çünki Op te zaman biraz muallak misal daha kaç gündür Nw deler yada kaç gündür Df nun adasındalar bunları düşününce 2 sene çok fark ettirmeli diye düşünüyor insanlar

Luffy'nin yumrukladığını söyleyen spoiler hala daha Dof daha iyi diyor. Fakat "iyi" kavramı ne için söylenmiş? Güç? Enerji? Kuvvet? Dayanıklılık? Metanet?

Daha vs bitmemiş sen "bu haldeyken" vs diyorsun. Bir dur görelim daha vs başlamadı bile. Benim demek istediğim yonkoların çok uçuk güçte olduğu ve de Luffy ile yonkolar arasında "şu an için" çok fark olduğu. Luffy zaten alacak Dof'u. Zoro fanlarına da yol açılmasına gerek yok. Luffy her türlü Zoro'dan güçlü bu belli bir şey. @GncGLSN' da dediği gibi 2 yıl eğitim aldı diye de Dof'a tek atacak hali yoktu. Bu çocuk savaşa savaşa güçlendi. Ayrıca daha ne kadar güçlü onu bile görmedik. Bir durun bir vs bitsin, h. haki gücü ne kadar, saldırıları nasıl bir görelim sonra eleştirirsiniz. Ama daha vs başlamamış eleştiriler başlamış.
Bu durumda Luffy ile Dof arasında bile büyük bir fark var.Dof şu an o kadar yaralanmasına rağmen hala Luffy'nin önünde.Bu Dof dediğimiz adam da Kaido adını duyunca suratından terler akıyor.Dünyayı kandırıyor amirallerden korunmak için.Luffy bu haliyle Dof ile en azından eşit gitmeliydi.
Bence de Luffy Zoro'dan güçlü ama böyle yaparak aralarında bence çok da bir fark olmadığı görülüyor.
2 yıl eğitimde de mangaka isterse amiral-yonkou gücünde yaptım der.Sonuçta bu ucu açık bir şey.
Dof bu haldeyken bile geri kalması sinir bozucu bence.Luffy sinirlenecek de adamı öyle alacak.Adam gibi dövüştürsün Luffy'i bu kadar yaralanmış Dof karşısında.

"Yaralı bitap düşmüş Dof'a üstülük kuramayan Luffy;Pica ile billur geçen Zoro ile denktir" diye bir yol açılabilir Zoro fanlarına :mad:

Her zamanki şey Luffy zorlanır Zoro zorlanmaz her zaman ki olay değişen birşey olacağını sanmam.

Mangaspoiller sitesinde de var belki biri trollüyordur.
Olabilir, orada da yorumlara yazılmış aynı spoiler. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık