Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne zamandır tüylerim ürpermiyordu. :oleyo2: Valla son sahne efsane olmuş. Yani Luffy'nin bakışı, soğuk kanlı duruşu, rahatlığı...:mincika:

Ben halen buradayım,
Law ve Luffy arasındaki statüde iyice netleşmiş oldu...

Luffy Olgunluğa erme yolundaki kral gibi:artiz:

Doğru Sabo Koala'nın yanına gidiyordu. Başka bir mevzu vardır o binada. Bu bölümden sonra Law'ın tayfaya gelmesi lazım. Gereken tüm şartları tamamladı adam.

Yalnız Luffy Trebol'ü yapıştırdı ama adam hala ayakta, kavgaya karışmaması için onu da birisinin alması gerek. Robin'le patlamadan kaçtıkları sahneden beri görünmeyen Cavendish gelebilir oraya.

Bölüm muhteşemdi.Trebol ne zaman aradan çıkacak merak içindeyim.Law'dan yine bir sürpriz gelecek mi?Nese haftaya inş. güzel bölüm gelir, bu bölüm gibi.

Trebolu kafaya takmayın Luffy amele sümüğü gibi yere çaldı. Bir düz yumrukluk canı var :D Doflamingo'nun kendini iyileştirmesi de iyi oldu. Pis dayak yiyecek,kendini dikemez hale gelecek.
Son olarak ta bu bölüme kötü diyen adam taş olur taş :oleyo2:

Luffy'e olan asiri fanligimdan midir bilemiyorum ama bana Luffy suana kadar Law'in intikam arzusu yuzunden Dof ile cidi bir sekilde dovusmedi gibime geliyor. Simdi Law pes etmis gibi duruyor, bir sonraki bolum Law kendi agziyla Dof'u Luffy'nin eline biraktigini soyler ondan sonra da sov baslar gibime geliyor. Bence Luffy ciddilesmedigi surece elestirmek yanlis, adam senaryo geregi her daim coplerden bile dayak yiyor ama ciddilestiginde gercek yuzunu ortaya cikariyor.

Koala Luffy'nin basinin dertte oldugunu soyledigi anda Sabo firliyor demek ki kesinlikle Luffy'nin yanina gidiyor. Buyuk ihtimalle az once dedigim gibi Law sonunda pes edip, her seyi Luffy'nin eline biraktigini soyleyecek ve Luffy de Sabo'nun Law'i bir koseye alip korumasini ve bu isi kendisine birakmasini rica edecek. Bundan sonrasi ise, al eline patlamis miziri, izle sovu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık