Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Trebol'ü resmen amele sümüğü gibi yere yapıştırmış. :D

Onun dışında Law harika, Luffy de karizma :good:

Sonuç on numara bölüm olmuş.

son kare beni benden aldı,ulan bu ne cool bir vs ye dönüşecek.luffy hep böyle ol canımı ye(malıklarından en çok ben bıktım)

Lan, lan, lan... Bölüm efsane...
Law'ın, Gamma saldırısı ve peşine yaptığı counter shock çok iyiydi. Tabi, Dof'un tellerinin iyileştirme özelliğinin de olması, ama yoh artık dedirtti.

Bu ark çıkan meyveler, çok saçma cidden tonla özelliği var. İlerde daha nasıl meyveler göreceğiz kim bilir.

Meyvesi ile onardığı kısımlar vücudunda normal hale geliyor. Ancak tam olarak iyilestiremedigi noktalar sıkıntı yapar. Doffy bilincini kaybetse bile meyvesi ile iyileştiridigi yerler tekrardan açılmıyor.
Tamam da ben zaten tam olarak iyileştiremeyeceğini/iyileştiremediğini düşünüyorum. Sonuçta et olan bir yeri iplerle kapatıp geçici çözüm üretirsen yeteneğin kaybolduğunda da o ipler oradan gider. Bu konuda aynı fikirdeysek arc sonunda Dof bilincini kaybettiğinde hayati organlardaki hasar yeniden ortaya çıkar ve ölür düşüncesindeyim ben.

Tamam da ben zaten tam olarak iyileştiremeyeceğini/iyileştiremediğini düşünüyorum. Sonuçta et olan bir yeri iplerle kapatıp geçici çözüm üretirsen yeteneğin kaybolduğunda da o ipler oradan gider. Bu konuda aynı fikirdeysek arc sonunda Dof bilincini kaybettiğinde hayati organlardaki hasar yeniden ortaya çıkar ve ölür düşüncesindeyim ben.
Bana da dikiş atıyor gibi geldi yani aynen.

Vay be hiç aklıma gelmemişti bak kurşunları sektireceği. Herif ada boyu room açmış, helal. :a:

Dof da artık net handikapa düştü, tüm organları parçalandı adamın. Öyle iple falan bir yere kadar tutar, birkaç sağlam yumruğa acısı hissetmeye başlar o. Law çok sağlam bir hamle yaptı.

Yalnız Luffy'deki karizma evlere şenlik vre. Akainu'nun Beyazsakal'ı ayağıyla durdurması gibi oldu bu da. Hiç istifini de bozmuyor mübarek, mimik oynamıyor suratında. Haftaya çok pis girişecek. :a:

Trebol da diğer elemanlar gibi balon olduğunu göstermiş oldu. Tayfada Dof dışında sağlam adam yokmuş lan, böyle ters köşe olmaz. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık