Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlız law'ın Luffy ile nasıl konuştuğunu anlayamadım :confused:
Büyük ihtimal adam sesini ona yolladı yeteneğiyle. Yani nasıl anlatsam Room içinde teleport yapması gibi bir şey büyük ihtimal. Mantıksız olsa da Dof'un da bu sesi duyması bana göre bunu mantıklı yapıyor.

Serinin kaderini anlama yetisine girişen ve vs şartlarını yorumlama çabalarına giren arkadaşlar neresinden bakarsanız bakın yanlış yapıyorlar. Neden mi? Herkesin şahsi görüşü bu düşünceler. Bence demek yerine birbirlerine düşüncelerini benimsetmeye girişmemek lazım. Basit düşüneceksin bazen, Oda çiziyor, hikayelendiriyor ve ince ince dokuyor. Bizler yazsak seriyi eminim ondan daha fazla hata yapardık. Yani " bence " kelimesini daha çok kullanmalıyız.

SON SAYFA KARİZMA ÖTESİ :) içimden bir ses trebol dövüşe çirkin bir müdahalede bulunacak diyor.. durduran da sabo olacak gibi..
lakin süper bölüm sabırsızlıkla türkçe bekliyorum

Efsane bir bölüm olmuş. Gamma Knife harika bir saldırıymış. Doflamingo meyvesini çok iyi kullanıyor. Luffy'nin son sayfadaki pozları neydi öyle be! :good::oleyo: Mangastream çevirse de tekrar okusam. Bence haftaya Sabo Trebol'u tekleyecek. Luffy Sabo'dan Law'ı tedavi için götürmesini isteyecek. Sonra da dövüş başlar.

Efsane bir bölüm olmuş. Gamma Knife harika bir saldırıymış. Doflamingo meyvesini çok iyi kullanıyor. Luffy'nin son sayfadaki pozları neydi öyle be! :good::oleyo: Mangastream çevirse de tekrar okusam. Bence haftaya Sabo Trebol'u tekleyecek. Luffy Sabo'dan Law'ı tedavi için götürmesini isteyecek. Sonra da dövüş başlar.
Güzel teori olası. Zaten Sabo da bir yere koşuyor ama nereye. Düşününce saraya koşması olası. Aslında Luffy de teklerdi Law'ı izleyeceğine. Ama Oda bu, illa uğraştıracak. Law'ın oradan ayrılması daha iyi olur.

Sabo'nun oraya gidecğeini sanmıyorum, bence gitmesin de olay oradaki karakterler arasında olup bitsin, Sabo ordaki karakterlerden 1 beden büyük ve orada olması Trebol gibi amele bir karakterle karşılaşması bile gereksiz.

Trebol aynı, arenada ki Sai ve İdeo gibi olur arada kaynar. :(
Fazla büyütecek bir tarafı yok, Luffy üflese uçacak zaten sümük beyinli.

Ah bu D.'ler yok mu..

Köprü'de Nico Robin ve Ussopp ile geçerken fazla kullandıkça gücümü bir hayli yorgun düşüyorum diyordu. Ama sıkışınca Power of D. ile gamalara falan geçmeler. :respect: Çok hoşuma gidiyor bu D.'ler efendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık