Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kara

law kilit nokta oldu

bakalım nasıl yapıyormuş ölümsüzlügü

haftaya manga yok mu kesin olarak zaten alıştık olmamasına eski mangalara bakıp bakıp geçiriyoruz artık

Yaşlanmayı sağlayan gen olayı olmasın bu ölümsüzlük. Sonuçda Law room içinde herşeyi yapabiliyor. Yaşlanmayı sağlayan genleri vücuttan ayıklama gibi bir olayı yapabiliyorsa Ölümsüzleştirme gibi bir durumu yaratabilir.

Kutsal ejderlerinde Yaşlanma ile ilgili bir şeyleri vardı diye hatırlıyorum. Dofy Lawı yanında tutarak Kutsal Ejderleri kendisine bağımlı hale getirir Bağımlı hale gelen kutsal ejderlerde Dofynin her istediğini yapmak zorunda kalırdı. Ve Dünyaya hükmetme işide bağlanmış olurdu :)

Dof'un neden Law'u öldürmediğinin de kanıtı ayrıca.
O zaman önceki arcta hata olur. Vergoya ''Law'ı öldür'' demişti.

Yaşlanmayı sağlayan gen olayı olmasın bu ölümsüzlük. Sonuçda Law room içinde herşeyi yapabiliyor. Yaşlanmayı sağlayan genleri vücuttan ayıklama gibi bir olayı yapabiliyorsa Ölümsüzleştirme gibi bir durumu yaratabilir.

Kutsal ejderlerinde Yaşlanma ile ilgili bir şeyleri vardı diye hatırlıyorum. Dofy Lawı yanında tutarak Kutsal Ejderleri kendisine bağımlı hale getirir Bağımlı hale gelen kutsal ejderlerde Dofynin her istediğini yapmak zorunda kalırdı. Ve Dünyaya hükmetme işide bağlanmış olurdu :)
Teori güzelde ''yaşlanmayı sağlayan gen'' diye birşey olduğunu sanmıyorum. Ama Oda ''bu evrende var'' derse bu teori tutar :D

Roronoa Zoro

Tek kullanımlık bir şey gibi duruyor, öyle değilse YAPMA VOLKAN.
Büyük ihtimalle kendi canı karşılığında birine ölümsüzlük veriyordur, fakat doğal sebeplerle olan bir ölümsüzlüktür bu. Yoksa mantıklı açıklaması yok, sanki meyve 50 sene önce ortaya çıkan bir şey. Şimdiye bir sürü 500 1000 yaşında adam görmüş olmamız lazımdı. Hem hızlı yenilenme tarzı şeyler sağlıyorsa, 500 senedir dövüşün içinde olan bir adam potansiyelsiz olsa bile ilah olmuş olması lazımdı.

O zaman önceki arcta hata olur. Vergoya ''Law'ı öldür'' demişti.

Teori güzelde ''yaşlanmayı sağlayan gen'' diye birşey olduğunu sanmıyorum. Ama Oda ''bu evrende var'' derse bu teori tutar :D
O zaman Oda çelişkiye düşmüş hata yapmış olur. Ope ope bu kadar önemliyse yani planlar açısından. Hem zaten Dof öldüreceğim deyip 3 tane sıkıp kelepçeleyip koltuğa oturttu. Öldürmekten kasıt öldüresiye dövmek herhalde.

Geçen hafta tartışmasını açtım. Dedim ki Lawı al istediğin ölümsüz olsun :T
Kol mu kesildi ? Kol tak . Kalbini al sakla adamı sal bin kişiye :/ Meyve bug bildiğin.
Dediklerim çıktı hatta geçen hafta ki yorumlarımı erinmesem arayacağım :W
Dofun meyvesi ve Lawın meyveleri hiç hoş değil değil değil ...

Ve dediğim gibi Chopper hiç bir zaman en iyi doktor olamayacak bu meyve olduğu sürece !

Kol mu kesildi ? Kol tak . Kalbini al sakla adamı sal bin kişiye :/ Meyve bug bildiğin.

Ve dediğim gibi Chopper hiç bir zaman en iyi doktor olamayacak bu meyve olduğu sürece !
Demek ki Law ölecek.

:respect:

Bu ölümsüzlük olayı ölmüş birini diriltmeyle alakalı olabilir mi acaba tam ölecekken kendi hayatını ona vererek bi nevi ölümsüzlük sağlıyo ama tek seferlik olması bu ihtimali çürütüyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık