Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Doflamingo tam çakal çıktı. İnsanları ölümsüz yapan meyveyi istiyor ki, herkes gelip kendine yalvarsın.
Ben oradan İnsanları ölümsüz yaptıktan sonra kullanıcının öleceğini çıkardım ki mantıklı olanda o değil mi ? Eğer istediği kadar ölümsüz ordusu yaratabilse gerçek anlamda yenilmez olur..

Ayrıca yapma be oda Ölüm/Ölümsüzlük yoluna girme Kishi ye dönüşme..Yolun sonu kötü görünüyor :(

Ben oradan İnsanları ölümsüz yaptıktan sonra kullanıcının öleceğini çıkardım ki mantıklı olanda o değil mi ? Eğer istediği kadar ölümsüz ordusu yaratabilse gerçek anlamda yenilmez olur..

Ayrıca yapma be oda Ölüm/Ölümsüzlük yoluna girme Kishi ye dönüşme..Yolun sonu kötü görünüyor :(
Ben de insanları ölümsüz yapabildiğini, ama kendinin ölebildiğini anladım. Sadece bir kişiye verebiliyorsa, çok işe yaramaz bence.

Herkesi ölümsüz yapamaz çünkü ciddi anlamda tanrı olmuş olur kendisi kullanamasa bile. Bence bu güç 1 seferlik kullanılan ve kullanıldığında da meyve kullanıcısını öldüren bir tekniktir. Gaara'yı dirilten Nine gibi tekniği yapan ölür.

Unknown

Ū
Ben de insanları ölümsüz yapabildiğini, ama kendinin ölebildiğini anladım. Sadece bir kişiye verebiliyorsa, çok işe yaramaz bence.
Yok yinede efsanevi olur.Eger yaşlanmayıda önlüyorsa Dofly kendi icin kullanmak isteyecektir.

Luffy'nin G2 ve bir kaç defa aldığı hormonun kısalttığı ömrün tedavisi bulunmuş oldu :D Law ileri bir tarihte kendini feda eder Luffy için artık.

Herkesi ölümsüz yapamaz çünkü ciddi anlamda tanrı olmuş olur kendisi kullanamasa bile. Bence bu güç 1 seferlik kullanılan ve kullanıldığında da meyve kullanıcısını öldüren bir tekniktir. Gaara'yı dirilten Nine gibi tekniği yapan ölür.
Bunu sadece Oda içerisinde yapabiliyor olsun, kendi adasındaki tüm askerlerini ölümsüz yapması ona çok büyük avantaj kazandırır.

Unknown

Bunu sadece Oda içerisinde yapabiliyor olsun, kendi adasındaki tüm askerlerini ölümsüz yapması ona çok büyük avantaj kazandırır.
Yinede bir yasam feda ederek tum adanin olumsuz olmasi dengesiz oluyor.Eger ölümsüzlük başına ölüm olursa kabul edilebilirdi ama oyle degil gibi..

Yinede bir yasam feda ederek tum adanin olumsuz olmasi dengesiz oluyor.Eger ölümsüzlük başına ölüm olursa kabul edilebilirdi ama oyle degil gibi..
Yaşam feda edileceğine dair bir şey söylemedim. "İnsanları ölümsüz yapabiliyor, ama kendi bu güçten yararlanamıyor" dedim. Tıpkı Sugar gibi. O da insanları oyuncak yapabiliyor, ama kendi olamıyor.

Evet kesinlikle çok büyük bir avantaj kazandırır. Kendi tafyasını ölümsüz yapmıştır o zaman eğer bu tekniği istediği gibi kullanabiliyorsa. Ama sanmıyorum çok abartılı bir güç olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık