Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animede iyi yansıtmışlar bu kısmı aslında ama Sengoku'nun sesine alışınca bunu çok yadırgadım.Daha iyisi olmalıydı bu kadar ciddi bir ses tonuna sahip değildi bu adam.Mihawk gibi olmuş sesi.
D. olduğunu öğrenince her taraf birden aydınlanıyor ya o sahneleri çok seviyorum aynısı Roger ve Wb'nin konuştuğu sahnede de olmuştu çok hoşuma gidiyor böyle sahneler.

Yaşlandı artık adam bari böyle konularda biraz ciddi olsun :)
Adamın oğlu ölmüş :(

Ciddi misin değil misin hala emin değilim :)

Edit: Değilsin değilsin.
Ben genelde karakterin gücünün yanında kişiliğini de ön planda tutarım , dediğim tabiki latife , Fujitora diğer amiraller gibi değil , daha uysal ve gücünü geri planda tutan biri.
Fujitora'nın bu halleri onun gücünden ziyade karakterine yorumlanmalı.Kişilik çok önemlidir bu seride.
Bu yüzden derim Fujitora amiral olacak biri değil.

Luffy bencede su anki haliyle fujiyi alamaz tabi oda hala luffy nin
tam gücünü bize gösterdiyse gear4 secando gib yada gear5
daha kaido arc dan önce iki arc var bu yüzden ozaman amiral seviyesine geleceğini düşünüyorum.

Henüz izlemedim. Biri söylerse sevinirim. Zoro'nun animede yetmiş metre uçurduğu Fuji, Luffy'i çatır çatır dövüyor değil mi? :(

MDL_Roronoa

Şu haliyle Luffy, Amiral alamaz, kabul. Uzun süre g4 kullansa dahi alamayabilir.

Ama Ben Rayleigh'e güveniyorum. Bu adam Luffy'yi Amiral seviyesine çıkarmadan bırakmamıştır. Yonkou'lar hakkında da taktikler vermiştir. Eğer bundan sonra bir power up yaşanmayacaksa kalan 6 ayda Luffy, Yonkou indirecek duruma bile gelmiş olabilir.

kör topal

Şu işte artık sıktı yahu. Luffy buna yenilicekse KK olmasın. Luffy indiremeyecekse boşa uğraşıyor. Luffy şöyle yapmazsa bıraksın şöylede böyle yahu adamın hayali büyük diye herkesi indiricek diye bir şey yok. Zaman denen bir şey var hani gelecekte KK olucak o şimdi KK değil. İleride indiricek ileride kazanıcak yani bakın Zoro'nun amacı DEİKU olmak ama Mihawk'ın karşısında diz çöküp eğitim istiyor. O zaman oda hayalini bıraksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık