Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Öncelikle ben bu bölümde şu mesajı gayet net aldım. Amirallerden , güçlü kişilerden kaçma " 2 yıl önceydi " :)
Mangada bu sahne varsa gayet açık. Ha denk gözükmese bile, luffy dövüş esnasında kendini aşabilen bir karakter.
Umudum var şuan.
Onun haricinde yerçekiminin kullanımı ve bu güçten kurtulma yöntemleri aşırı saçma geldi.
Yerçekimi bir nevi şok saldırısı gibi. Yani lastik bile olsan , kan kusturması lazım. O basınç zıplatır adamı.
Bir darbe kadranı kadar işlevi yok herhal. Ayrıca yerçekiminden kaçma yöntemi eheheheheh

Öncelikle ben bu bölümde şu mesajı gayet net aldım. Amirallerden , güçlü kişilerden kaçma " 2 yıl önceydi " :)
Mangada bu sahne varsa gayet açık. Ha denk gözükmese bile, luffy dövüş esnasında kendini aşabilen bir karakter.
Umudum var şuan.
Onun haricinde yerçekiminin kullanımı ve bu güçten kurtulma yöntemleri aşırı saçma geldi.
Yerçekimi bir nevi şok saldırısı gibi. Yani lastik bile olsan , kan kusturması lazım. O basınç zıplatır adamı.
Bir darbe kadranı kadar işlevi yok herhal. Ayrıca yerçekiminden kaçma yöntemi eheheheheh

kimse kimsenin yer çekimine karışamaz :D :D :D

fuji çok güçsüz gösterilmişti ciddi bi saldırıda neler yaptığını görebiliyoruz ancak meteor olsun bu bölümün son sahnesi olsun ama bi kizaru aokiji akainu değil tabi diğer amiralden hiç bahsedildi mi? yeşil boğaydı sanırım.

Şuan yonkou arctayız farkında mısınız?Luffy amirali rahat alır ve yonkou yu da alıcak yakında.Zoro , luffye yakın güçte olduğuna göre zoro da yonkou alabilir.Mihawk da yonkou gücünde olduğuna göre zoro şuan mihawkla kapışıp hayalini gerçekleştirebilir.:a::a: Eğer bunlar olmazsa gl ye geri dönsünler lütfen dermişim.

Son düzenleme:

Senbonzakura

Ben beğendim güzel bölümdü, son zamanların en dolu bölümüydü keyifle de izledim. Fuji'nin saldırıları bana WB'yi hatırlattı. Çok sağlam mevyesi var, kendini tutmadığı bir dövüşünü görmek isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık