Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yere kafa atarak yer çekiminden kurtulmak :confused:

:hhh:
Yere kafa atarak yer çekiminden kurtulmak şöyle oldu galiba.

Fujinin yerçekimi vektorel olarak aşağı doğru kuvvet uyguluyorsa luffyde aşağı doğru kafasıyla hücüma geçti ve zeminin N tepki kuvvetine maruz kalarak sıçrayıp yerçekiminden kurtuldu.Ters yönde yerçekim kuvvetini aştı yani kendi gücünü de ekleyerek.

Kısacası biraz komik görünse de animatörler dövüşe düşünerek filler yedirmişler biraz. :D

MDL_Roronoa

Sengoku nasıl posta koydu la law'a. İstesem seni burda paketler evde yerim dedi la resmen.

Dün yazacaktım da unuttum.
Şurada yazanlar ile animedekileri kıyasladığınızda bile aradaki yaş farkını anlayabilirsiniz. Mangada açık ve net yani, Luffy'nin kör diye acıdığı falan yok. Zaten koca amirale acımak onun gibi bir veletin haddine değil. Animede ise veletlerin rol modeli Luffy evliya sevgisiyle yaklaşıyor Fuji'ye. Olm harbi tam bir rezillik lan. Öyle böyle değil hani.

Yami

Şurada yazanlar ile animedekileri kıyasladığınızda bile aradaki yaş farkını anlayabilirsiniz. Mangada açık ve net yani, Luffy'nin kör diye acıdığı falan yok. Zaten koca amirale acımak onun gibi bir veletin haddine değil. Animede ise veletlerin rol modeli Luffy evliya sevgisiyle yaklaşıyor Fuji'ye. Olm harbi tam bir rezillik lan. Öyle böyle değil hani.
Karşısındakinin kusuruna saygı duyarak dövmeye çalışan koca yürekli luffy.. Adamda samuray onuru var

Amirallik olayı bitti 2 yıl öncesinde kaldı , belki hala bir umut vardı tepelerin arkasındaki o karargahta kim bilir...(ryokugyu)
Eski günler gelmeyecek geri.

Sengokuyu da hiç sevmem. Anca gitsin masum adaları yok etsin kutsuz kaaktersizler için.
Sahnenin çizimi çok kötü olsa bile önemli değildi. O havayı bazmasalar o bana yeterdi.
Her atar yapan vaadini yerine getirebilir diye bir kaide yok. Belki Law Sengoku'yu külçe altınlara bölüp zengin olacak o_O
Sanmam ama kaçmasına kaçar.
Bir sengoku kolay yetişmiyor. Emekli Filo Amirali adam. Reyiz ya..
Nesi reyis ki Sengokunun? Onursuz, adaleti beş para etmez bi adam.

Yami

Sengokuyu da hiç sevmem. Anca gitsin masum adaları yok etsin kutsuz kaaktersizler için.

Sahnenin çizimi çok kötü olsa bile önemli değildi. O havayı bazmasalar o bana yeterdi.

Sanmam ama kaçmasına kaçar.

Nesi reyis ki Sengokunun? Onursuz, adaleti beş para etmez bi adam.
Yav bi bitmediniz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık