Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırdır abi sen böyle sinirlenmezsin ufak tefek şeylere ?? Çözülebilecek bişeyse paylaşalım abi , ufak tefek hatalar yüzünden kurunun yanında yaşta gitmesin derim ben ama son karar yine senin reyiz .
Sürekli aynı muhabbetten sıkıldım artık. Sürekli mesaj geliyor, "bu bana şunu dedi, şu bana bunu dedi" diye. Artık bakacağım, kural ihlali varsa süresiz banlayacağım.

Sürekli aynı muhabbetten sıkıldım artık. Sürekli mesaj geliyor, "bu bana şunu dedi, şu bana bunu dedi" diye. Artık bakacağım, kural ihlali varsa süresiz banlayacağım.
Abi Modlardan en aktifi sen olduğun için sana bi yüklenme oluyor demekki ama şöylede bir gerçek varki forumumuzun belirli bir düzeyi-seviyesi var ( Bu seviyenin aklı başında , sorunlarını konuşma yoluyla 3. kişilere ihtiyaç duymadan saygı çerçevesinde çözebilme yetisine sahip insan seviyesi olarak görüyorum ) . Bana görede sorunlarını kendi çözemeyen insanlara 3. kişi olarak müdahalende haklısın reyiz . Allah kolaylık versin abim .

Yazdığım boşa gitmesin diye buraya da ekledim.

Olay gerçekse iddaa ediyorum bu kyros o hızla amirallerinde kafasını alırdı.Hadi amiralleri boşver.Teach gibi mal mal bakıp ilk darbeyi alan birisinin kafasını güle oynaya alırdı.Teachte ne kadar haki var ki üstelik bütün saldırıları alıyor.

Bence yeni kk kyros olmalı denizlere açılsın :alkis:

Yazdığım boşa gitmesin diye buraya da ekledim.

Olay gerçekse iddaa ediyorum bu kyros o hızla amirallerinde kafasını alırdı.Hadi amiralleri boşver.Teach gibi mal mal bakıp ilk darbeyi alan birisinin kafasını güle oynaya alırdı.Teachte ne kadar haki var ki üstelik bütün saldırıları alıyor.

Bence yeni kk kyros olmalı denizlere açılsın :alkis:
bi tahta bacak işi görür :D olmadı law var buluruz sağlam bir bacak :D

bi tahta bacak işi görür :D olmadı law var buluruz sağlam bir bacak :D
Gerek yok ki adamın Zeff gibi gücü bile düşmemiş aksine artmış :/

Yalnız ciddi ciddi karasakala saldırdığını hayal ediyorum neler olurdu.Karasakal o kadar hızlı tepki nerde verdi.Hadi şimdi diyelim zar zor depremle blokladı.Sadece yami yami varken kesin giderdi gösterilene göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık