Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Villian'ların flashback'i olmaz ki. Karaktersiz pislik insanlarda oluşuyorlar zaten. Ama law'dan birşeyler bekliyoruz flashback olarak belki arc sonunda belki dof ile luffy başladığında (başlarsa tabi :hhh:)
Bu sayfadaki en alt panel;
Ve bu sayfanın en sonunda;
Fuji'nin söylediği cümle nedeniyle Doflamingo'nun kutsal ejder olduğu dönemden kesitlerle karşılaşacağımızı tahmin ediyorum. Dünyanın en kibirli zümresinden olan bir karekterin Korsanlar Kralı olmak istemesine vesile olan süreci ve hadiseleri mangaka mutlaka anlatacaktır.

Kişisel görüşüm ise Doflamingo'nun geçmişinin hiçte sanıldığı gibi olmadığı yönünde.

burgessi luffyden ayırdı oda yine karasakalldan uzaklaştırdı burgessi yenseydi karasakalla kapıması yakınlaşmış olurdu oda işini biliyor :D

[İKAZ]Bundan sonra herhangi bir kural ihlaline göz yummayacağım. Herhangi bir kuralı ihlal edeni, süresiz banlarım.[/İKAZ]

Benim kararım. Yeni yönetim başka bir şey düşünüyorsa, bilemem.
Hayırdır abi sen böyle sinirlenmezsin ufak tefek şeylere ?? Çözülebilecek bişeyse paylaşalım abi , ufak tefek hatalar yüzünden kurunun yanında yaşta gitmesin derim ben ama son karar yine senin reyiz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık