Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence tayfaya bir dev katılmalı yada dev meyvesi(etçil zoan yada) gibi birşey yemiş biri. Karasakalın tayfada iri kıyım biri vardı ona rakip olarak iyi giderdi.
O adama kim rakip olur diye düşünüyorumda;Franky yada Jinbei şimdilik ama etçil bir zoan iyi gider.

Cüce konusunda cüceler pek güçlü değil anca miço olur onlardan:artiz:
Tayfaya katılsın da gemiye sığar mı mesele bu:D dev meyvesini kim yiyecek ki? O meyve türünü yiyecek yok gibi tayfada, Franky mera merayı(öyle bir meyvi yok Ace'in meyvesi diyecektim:p) istemedi, Jimbei nasıl yesin:D

O adama rakip olarak onlar(Franky,Jinbei) olabilir demek istedim bu etobur meyve yiyen kişi yada dev meyvesi farklı biri.
Sadece teori sonuçta rakip cüsseli ona göre bir rakip olması iyi giderdi.
Şimdi konuyu biraz uzatmış olacağım bunlar tamamen senin şahsı fikirlerin olsa bile:D
bizim tayfaya dev meyvesi yiyen birisi gelmez, Jimbei jepte bu adadan da birisi yada Kinemomgil katılacak gibi yada Oda çakallık yapar alın size 10. üye diye cüceyi sunar önümüze, öyle anca bakarız:D Bzim tayfadan da bu meyveyi yiyecek kimse olmadığına göre unut mu desem acaba. O iri karaktere gelince Jimbei Yada Franky Shogun onun için biçilmiş kaftan bence. Düşüncelerine saygı duymadığımı düşünme, sadece tartışmak istedim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık