Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her hafta aynı şeyi konuşuyoruz ama zevk almak istiyorsanız mangayı unutun, film gibi ayrı düşünün. Animeyi kendi içinde kötü veya iyi olarak düşünmek daha iyi olur. Ne zaman tam yansıttılar ki?
Mangadan değil bu yayinlanan bolumde en az 15 tane yamuk yuz cizimi bulurum.Olay animedeki kurguda degil yani.

Çizimlerde iyi değil ki :/ Şu animede kurgu ve ost dışında ne var? :/
Mangadan değil bu yayinlanan bolumde en az 15 tane yamuk yuz cizimi bulurum.Olay animedeki kurguda degil yani.
Yahu haklısınız da önceden çok mu iyiydi sanki, sizi duyan 3 ay önce farklıydı da şimdi bozdular sanacak. Ne yapalım kaderimiz bu, böyle izlemeye devam edeceğiz. Hangimiz animeden başlamadı bu seriye?

Ben konuştum ya 1 önceki sayfaya bak. Bu bölümlere kötü diyenleri göreceğim haftaya hemen çok iyiyi yapıştıracaklar mı? Dofy ciddiye almıyor ki, çeşit çeşit saldırı yaptı overheatı falan görmedin mi?
Luffy'ye zarar veremeyen saldırılar. En güçlü saldırısı bile fos. Ciddiye aldığı hali de gördük -ki şu anda da ciddi sen kabul etmek istemesen de :)- bir iş olmaz bundan Fosso Nejdat resmen. :)
Bu arada önceden daha iyiydi. Öbür yorumuna cevaben.

Her hafta aynı şeyi konuşuyoruz ama zevk almak istiyorsanız mangayı unutun, film gibi ayrı düşünün. Animeyi kendi içinde kötü veya iyi olarak düşünmek daha iyi olur. Ne zaman tam yansıttılar ki?
Hiç manga takip etmeyen arkadaşlarım var. Bu bölümler çok uzun gelmeye başladı, sıkmaya başladı nedense demeye başladılar. Zor izliyorum diyorlar. Açıklama yaptım haa anladım ondan mıydı falan dediler. Zor bitiriyorum bölümü, zevki kalmadı diyor hepsi.

Şuan her yerde çoğunluk Toei'yi kötülüyor.
-Çizim kötü
-Mangadan kopma mevcut
-Boş boş bakışmalar, uzatılan sahneler
-Gereksiz sahneler

Film gibi düşünüyorum, ayrı düşünüyorum. Başkaları da düşünüyor ve beğenme oranı çok düşük genel olarak.
Japonu da, Amerikalısı da, KF'cisi de beğenmiyor genelde.

Recep İvedik'i de beğenen var ama kötü bir film. Bunun gibi bir şey işte.

Filler sahne koyup uzatmalarinda sorun yok aslinda.Tek sorun mangadaki kareleri bile dogru cizemiyorlar :hhh: En sinir bozucu nokta bu.

Turkanime'yi açın yorumlara bakın. Çoğu animeci, mangayla alakaları yok ama ona rağmen fazlasıyla laf çakıyorlar animeye. 2-3 yıl önce başladı bu olay. Tamamen leş bölümler geliyor.

Tamam yahu Toei'nin Türkiye şubesi değilim bende, hem parada vermiyorlar.:D Acaba önceden toplu izlediğimiz için mi göze batmıyordu? Kaliteli fill olsun bende isterim ama manga yavaş adamlar ne yapsın, 1 şekilde idare etmeye çalışıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık