Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü boş boş uzatmalarındansa filler koysunlar madem bu arc tan sonra. 20 dk lık bölümü 5 dk da izliyoruz

1 sonraki bölümden umutluyum, bakalım nasıl yapacaklar.:)
Luffynin 3. vitese geçerken üflediği kolu değil de diğeri şişti ilginçti. Bu Dof da çapsız ya anca konuşsun. Adam gibi bir saldırısını göremedik gitti. :)
Onları geçelim de Cabbage reisin delikanlılığını konuşan yok. Adam sözünün eri ayrıca kibar, nazik ve düşünceli. Daha çok lazım böyle insanlardan.

Luffynin 3. vitese geçerken üflediği kolu değil de diğeri şişti ilginçti. Bu Dof da çapsız ya anca konuşsun. Adam gibi bir saldırısını göremedik gitti. :)
Onları geçelim de Cabbage reisin delikanlılığını konuşan yok. Adam sözünün eri ayrıca kibar, nazik ve düşünceli. Daha çok lazım böyle insanlardan.
Ben konuştum ya 1 önceki sayfaya bak. Bu bölümlere kötü diyenleri göreceğim haftaya hemen çok iyiyi yapıştıracaklar mı? Dofy ciddiye almıyor ki, çeşit çeşit saldırı yaptı overheatı falan görmedin mi?

Ben konuştum ya 1 önceki sayfaya bak. Bu bölümlere kötü diyenleri göreceğim haftaya hemen çok iyiyi yapıştıracaklar mı? Dofy ciddiye almıyor ki, çeşit çeşit saldırı yaptı overheatı falan görmedin mi?
Mangaya benzer olmazsa, mangadaki gibi ilerlemezse, sahneler uzarsa çok kötüye basarım şimdi olduğu gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık