Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animede neden belli bir standart yok sanki sürekli yönetmen değişiyormuş gibi hissediyorum son yıllarda. Neden hep aynı animatörler çizmiyor?

Ya arkadaş tam gear 4 derken koysana arka fona bir müzik dümdüz koymuşlar. Bu sahneyi hep hayal ederken arka planda Law'ın Kabak ile Robin'e "Gitmek istemiyorum sonucu görmek istiyorum." derken ki çalan müziği hayal etmiştim. Cuk otururdu.

müzikler ve çizimlerin uyumu diğer bölümlere göre daha iyiydi ama giriş kısmını çok uzun tutuyorlar bölüm önceden en erken 5.00 genelde 5.30 en geçte 6.00 dakikalarında başlıyordu bu bölüm özeti o kadar uzun tutmuşlarki bölüm 7.00'de başladı bir yerlerden çalmak için ne kadar çok çaba gösteriyorlar. G4 çizimi fena değil gibi gözüküyor hadi bakalım

Ya bu Koka'ya renk eklemek kimin fikri? Adamlar önce Marineford'a kadar her gördüğümüzde saydam olan Haoushoku Haki'yi, Marineford'da ve Balık Adam adasında mavi, Dressrosa Arc'ta kırmızı - siyah yaptılar şimdi de Gear 4'e siyah Koka'nın üstüne kırmızı efekt eklemişler. Arkadaş niye ekleme yapıyorsunuz mangada ki gibi çıkarsanıza ya. Yok yok zaman atlamasından sonra özellikle bu arc çok bozdu anime niye böyle oldu anlamadım? Bazı yerlerde kamera açısı bile farklı mangadan, yeni bir şeyler mi deniyorlar anlamadım. Ya para sıkıntısı var ya çizim tekniği veya çizeni değişti. Kalite çok düştü. Naruto Shippuuden'de Kyuubi vs. Pain bölümünde de aynısı olmuştu. Çizimleri her zaman iyi olan anime savaş sahnelerinin olduğu bölümde birden sanki başka bir animeye dönüşmüştü.

Siz gelene kadar Rosa güllük gülistanlıktı.:D Efektleri çok kullanıyorlar ama artık böyle devam edecekler alışmak lazım. Güzel bölümdü, bizim ki hala işin eğlencesinde. Law ve Cavendish falan iyiydi. Red hawk falan hikaye. Ah be Dofy kendini niye amirale saklarsın ki.:(
Yalnız sanki ileriki bölümlerden spoiler gibi vermişler.

Unknown

Bölümü izlemedim. Haftaya izlerim tahminen trailer da ki dönüşüm sahnesini beğendim açıkcası.

Bazı sahneleri o kadar kötü yansıtmışlar ki :( Luffynin ilk gear 2 vuruşunu Dof böğrüne yiyene kadar farketmiyordu mesela. O kısmı geçiştirmişler. Kapışmada etrafta gereğinden fazla yangındır hakidir vs efeckt var çorba gibi yapmışlar. Bi ara Lawla Cavendish bakışmasında sevişecekler sandım. O kadar kötüye rağmen Luffy bir gear fourth dedi gaza geldim lan :( Genede kötü dicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık