Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar şişirdi Doffy'i ,derin devlet yaptı kodoman yaptı kral yaptı , şimdi kutsal ejderlerin de ötesi yaptı ne olacak Luffy bu adamı indirince direk dünya çapında en üst sıralara yükselmiş olacak , ee , demek ki yonkou kavramı bizim tahminlerimizin çok ötesinde yoksa kurtarmaz.

Yonkoulara bakış açım değişti bu Dof yüzünden yazıklar olsun.

Bu kadar şişirdi Doffy'i ,derin devlet yaptı kodoman yaptı kral yaptı , şimdi kutsal ejderlerin de ötesi yaptı ne olacak Luffy bu adamı indirince direk dünya çapında en üst sıralara yükselmiş olacak , ee , demek ki yonkou kavramı bizim tahminlerimizin çok ötesinde yoksa kurtarmaz.

Yonkoulara bakış açım değişti bu Dof yüzünden yazıklar olsun.
Sezar Dofuda yonko kadar büyük görüyor.Luffye dil dökerken yonkoyla bir tutuyor.

Adamın çapı yonko kadar var yok değil :) Bence yonko kadar güçlü tayfası olup az daha güçlü olsa yonkolukla uğraşmaz direk Korsanlar kralı olur bu vizyonla.Onun hesabınıda yapıyor zaten :rolleyes:

İsterse bu arc perişan etsinler Kaidou için yine Dofun eline bakacaklar.Meyveleri kendi kontrol ettiği gösterildi bunun gibi 500 zoan var.
Tek sinir bozucu öngörüm luffye yenildikten sonra pislik lawın gidip kalbini alarak kaidouya yardım etmeye zorlaması.Luffy yensin üstüne otur durumu olacak diye korkuyorum :of:

Sezar Dofuda yonko kadar büyük görüyor.Luffye dil dökerken yonkoyla bir tutuyor.

Adamın çapı yonko kadar var yok değil :) Bence yonko kadar güçlü tayfası olup az daha güçlü olsa yonkolukla uğraşmaz direk Korsanlar kralı olur bu vizyonla.Onun hesabınıda yapıyor zaten :rolleyes:

İsterse bu arc perişan etsinler Kaidou için yine Dofun eline bakacaklar.Meyveleri kendi kontrol ettiği gösterildi bunun gibi 500 zoan var.
Tek sinir bozucu öngörüm luffye yenildikten sonra pislik lawın gidip kalbini alarak kaidouya yardım etmeye zorlaması.Luffy yensin üstüne otur durumu olacak diye korkuyorum :of:
Bende öyle tahmin ediyorumda Kaido'dan tırsma meselesi var birde , ben Dof'un köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek için Kaido'dan yana bir planı olduğunu da düşünüyorum, ama arc bossu olduğu için muhtemel son ile Luffy bunu devirecek ve bu kadar pisliğin sahibi bir adam ardında hükümet varken İD'a tıkılmayacağına göre yine dediğin gibi Law plana dahil edip zorlayabilir.

Yada Kaido olayları öğrenip bizzat arc sonu fişini çeker.

Şu gariban sanji'nin aşkınıda ayaklar altına aldın'ya e.oda yatacak yerin yok.Gerçi biraz toparlar gibi oldu ama genede sinirlendim ekipteki herkesi eşit miktarta seviyorum fakat şu sanji üstünden yapılan komedi çalışmalarının hadii hesabı yok çok haksızlık yapılıyor.

AndHony

moria yı öldürme emri veren adam sayesinde dof paçayı kurtarmıştır bence :D o adam dan başkası aklıma gelmiyor :D

Law'a yazık ya.Gittigide batıyor.:D Sanji'de ne yapacak merak ediyorum kızı tayfaya davet etti.Lucy şov mu başlayacak yoksa turnuva yarıda mı kesilicek ben dofy'nin luffy'yi yakalayana meyveyi vericem demesini bekliyordum.:) Haftaya daha iyi bir sayı görürüz umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık