Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 712 Bölüm Yorumu / 713 Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi birkaç noktayı birleştirmek istiyorum.

1-Sizinde bildiğiniz gibi PH ilk girerken denizcilerinde girmesi yasak olduğu belirtildi.

2-Karşımıza bir Koramiral çıktı ve bu Dof un adamı

3- Eski bir hükümet bilim adamı kaçıyor ve yine eski bir hükümet binasında yapay meyve üretiyor.

4- Yine eski bir hükümet projesi olan Devlerden bir ordu oluşturma deneylerine devam ediyor.

5- Bu bilim adamı da Dof için çalışıyor.

6- Dof bu yapay meyveleri Kaido ya veriyor.

7- Bu meyveler normal meyve gibi kullanılamıyor ve Momosuke de gördüğüm gibi acayip bir şeye tepki veriyorlar ve olayların o kısmını hatırlamıyorlar..

8-Dof un lakabı açıklanıyor sanırım Ten-yasha idi. Baştaki Ten- (tenryuubito) yı hatırlatıyor.

9-Dof G-5 üssünde olduğu gibi yine Denizcilerin bile haberi olmadan işler çeviriyor...

Şimdi gelelim benim teorime. Arkadaşlar bence Dof'a hükümet yardımının sebebi Kaido yu içten çökertmek ve büyük bir savaş başlatmak. Dof tan aldığı meyvelerin bir kusuru var ve bu sebeble Yonkou'yu bir birine düşürüp en son darbeyi kendi vurmak istiyor dünya hükümeti. Şu bir gerçek ki hepsine güç yetiştiremez ve gizli gerçekler git gide kayıp yüz yılla ilgili bilgiler ortaya çıkıyor son yüzyılda ve bunda çok rahatsızlar. Bu gizli plandan Denizcilere bile bahsedilmiyor ve Dof'un arkası pis işlerini örtüyor ve çok gizli bir şekilde iletişimdiler. Bunu çok defa gösterdi bize E.Oda.

Evet ne diyorsunuz?

Önümüzdeki haftada Zoro ve gemiyi gösterir. Law ve Luffy'nin dövüşlerini göstermez 3 hafta.

Önümüzdeki hafta; Zoro+Gemi
2 hafta sonra; Usop ve Robin
3 hafta sonra; Franky ve Kinemon
4 hafta sonra; Flashback :D ama kimin bilmem

Violet gelmez kendi dedi bu bölüm benim için çok geç kaç kurtar kendini yakışıklı prens diye :oleyo2: [ Hayalgücü POWER UP :D ]

Şimdi birkaç noktayı birleştirmek istiyorum.

1-Sizinde bildiğiniz gibi PH ilk girerken denizcilerinde girmesi yasak olduğu belirtildi.

2-Karşımıza bir Koramiral çıktı ve bu Dof un adamı

3- Eski bir hükümet bilim adamı kaçıyor ve yine eski bir hükümet binasında yapay meyve üretiyor.

4- Yine eski bir hükümet projesi olan Devlerden bir ordu oluşturma deneylerine devam ediyor.

5- Bu bilim adamı da Dof için çalışıyor.

6- Dof bu yapay meyveleri Kaido ya veriyor.

7- Bu meyveler normal meyve gibi kullanılamıyor ve Momosuke de gördüğüm gibi acayip bir şeye tepki veriyorlar ve olayların o kısmını hatırlamıyorlar..

8-Dof un lakabı açıklanıyor sanırım Ten-yasha idi. Baştaki Ten- (tenryuubito) yı hatırlatıyor.

9-Dof G-5 üssünde olduğu gibi yine Denizcilerin bile haberi olmadan işler çeviriyor...

Şimdi gelelim benim teorime. Arkadaşlar bence Dof'a hükümet yardımının sebebi Kaido yu içten çökertmek ve büyük bir savaş başlatmak. Dof tan aldığı meyvelerin bir kusuru var ve bu sebeble Yonkou'yu bir birine düşürüp en son darbeyi kendi vurmak istiyor dünya hükümeti. Şu bir gerçek ki hepsine güç yetiştiremez ve gizli gerçekler git gide kayıp yüz yılla ilgili bilgiler ortaya çıkıyor son yüzyılda ve bunda çok rahatsızlar. Bu gizli plandan Denizcilere bile bahsedilmiyor ve Dof'un arkası pis işlerini örtüyor ve çok gizli bir şekilde iletişimdiler. Bunu çok defa gösterdi bize E.Oda.

Evet ne diyorsunuz?

Cok guzel baglamissin. Simdi bu Doflamingo Alemdar, hukumetin yetistirdigi bir adam cikmasin? :D

Law şuanda çok zor duruma düştü. Bakalım gelecek bölümde Luffy neler yapacak , Violet ise Sanji'nin aklını okuyup bizimkilerin planlarını ögrenmek istiyor. Ancak suanda Sanji'nin tek düşündügü şey kadınlar hal böyle olunca Violet hiç birşey ögrenemiyor Sanji'den

Doflamingo ise Law ile dalga geçmeye devam ediyor. Sonrasında Law, Denizcilerde bölge bir gücü elinde tutabiliecek tek kişi ''Kutsal Ejder'' olabilir diyor. Dof ise daha derine inmen lazım diyor yani Dof, ''Kutsal Ejder'' degildir. Bu sırada da Luffy C Blok dövüşleri için kolezyum'a çıkıyor. Şahsen ben Luffy'den bi H.haki şov bekliyorum

Bu saatten sonra oda one pieceyi bırakıp sanji-violet aşk hikayesine dönse gam yemem.Belki abazalığından kurtulur böylece :oleyo2:

Derine inin beyler biraz ya aaa siz ne Dof'u ne sandınız, ,istese 3 amirali emri altına alır:artiz:
Şaka bir yana ne derin adammışsın arkadaş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık