Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Issho'yu kimsenin tanımıması çok ilginç. Denizciler'in sistemi değişmiş sanırım.
Kör olduğu için suçluların kaçmasını önlemek amaçlı ona ayrıcalık tanınmış olabilir sistem içerisinde.Tanınmayan tek amiral olabilir.

Eskiden Kizarunun geldiğini 1 km öteden duyup tabanlarına vura vura kaçıyorlardı.Gerçi istedikleri kadar uzak olsunlar kaçamayacakları bir adamı tanıyor olmalarının bir anlamı yok,işin bu boyutuda var tabii.

Cosmos

Luffysiz bölümün tadı olmuyor. Tayfa şu ana kadar arc içinde ilk kez bu kadar ayrı düştü. Serinin konusuda iyice dağılmaya başladı. Oda hem hikaye gidişatını hem tayfayı nasıl bir araya toplayacak merak ediyorum açıkçası.

Türkçesini okudum da.Görüşlerim değişti.Aokiji'ye benzetmiştim ama son sayfadaki çaylak korsanmış ayrıca bu Oda'nın kor-amirallere çektirdiği nedir arkadaş gelen indiriyor giden indiriyor.Ayrıca Fujitora adeletli biri olduğunu gösterdi.Sivil halkı herkesden çok düşünüyor.Gayet iyi bir adam olduğu belli oluyor.Logia bir amiral olmadığını görmek çok iyi oldu.Arc baya baya sağlam olacak bakalım.

Amirallerin en babası Aokiji diyordum bu bölüme kadar. Aokijiye rakip geldi diyebilirim. Fujitora çok baba adam çıktı. Sivil halkı korumak falan. Akainu olsa İnugami Guren diye dalar sahanın ortasına :D

Bu arc iş gittikçe ciddileşiyor. Balık adam arcının acısı fena çıkacak gibi duruyor. Bölüm yorumuna gelirsek yeni amiralimiz iyi kalpli bir adama benziyor(hiç değilse bir sakazuki değil). Eğer arclar başlarsa kan gövdeyi götürecek işler ciddileşti artık. Bunun dışında samurayın amiral çıkmasına şaşırmadım ama şimdi bu elaman Green Bite yola koyuldu. Lawın planıda bu yöndeydi sanırım yoksa Smokera güvendiğinden GreenBite gittiğini söylememiştir. Gemide de davetsiz bir misafirimiz var bunun DoF olabileceğini düşünüyorum sonuç olarak plansız bir şekilde Lawla karşılaşmayacaktır hem ev sahibi avantajını kullanmış oldu gemiye uçup bizimkiler oyun oynarken içeri sızmıştır diye düşünüyorum. Tüm bu olayların yanında Dof tarafı hiç gösterilmedi burdanda Odanın bir süpriz patlatacağı düşüncesindeyim.

Bunlardan hariç Fujitoranın kılıç kullanması Mihawkın en iyi kılıç ustalığını elinden almaz. Ancak en iyi kılıç ustası olsa da Fujitoranın muazzam bir gücü var ve buna karşı koyabilecek seviyede değil. Tutupta bu adam sadece kılıcıyla dövüşmüyor muhtemelen Lawın meyvesi gibi bir room içinde yer çekimine veya fizik kurallarına hükmedebiliyor.

Bartelomeo da kim oluyormuş. Bizim yakışıklı cengaver bu adamı bataklığa gömer. Bir yolunu bulup o da gelseydi asıl şenlik o zaman olurdu.
B grubundan Bartelomeo çıkacak büyük ihtimal.
Bu sayıda görünen 2 eleman, bu sayıda yok oldu gibi birşey oldu. Bu adamlar çok hızlıymış.
Zoro kılıcını alan kişiyi gördü. Bakalım ne olduğunu görecek miyiz?
Yeni amiralimizin adaletli biri olduğu cafedeyken de belli olmuştu zaten.
Sanji'den bu arc da başka bir şey beklemeyin. O artık başka dünyaların adamı oldu.
Gemideki kişi uyuklayan birisi gibi geldi bana.Uyuklayan adamlardan biri Garp diğeri de Aokiji. Odadan Aokiji çıkar bence. Uyuşuk birinin sesleri gibi geldi bana.
Gelecek bölümde de Dof ve adamlarını görürüz.
Haftaya B grubu da biter bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık