Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy katliam yapacak ta dof o meyveyi luffy e vermez.Mutlaka bir pisliklik olacak turnuvada bu kadar kolay geçmez.Luffy yeniltebilir bile Oda.Ama tek istediğim Luffy Bellamy e bir daha tek atsın:D

Bu bölüme tanıtım diyen ve beğenmeyen var ilginç :D

Bölümde öğrendiklerimize bir özet geçim :D

Bellamy ölmemiş - 100.000 ödül tırt
Güzel korsan - 250.000 Eski bir çalak
Diğer Savaşçıları Gördük - ki çoğu kral felan başka ülkelerden gelmişler
Kyros adlı efsanevi savaş çı - ki en çok dikkat çeken yer.
Kadın Gladiatör - ???
Turnuvanın yapılış şekli - 4 bölüm 1 kazanan
Burgess turnuvada

Ulan adam daha ne yapsın :oleyo2:
prens'in ödülünü 280bin gördüm ben

evet genel analiz yapalım şimdi;

bir sürü güçlü adam var.ama öncesinde, kapagı es gecmeyelim.e.oda kapak hikayesini ve caribouyu cok güzel kullandı.önce ona poseidonun bilgisini verdi, sonrada kaidou ve devrim ordusu arasında gidip gelen, bir adaya cıkarttı.su an caribounun elinde iki secenek var,ya kaidonun emrine girip; poseidonun bilgisini vericek,yada e.oda onu iyi tarafa cekicek,kendisini komutanı sanan adamların hatrına, o sayborgu yenip,gercek bir devrim ordusu komutanı olucak.

ana hikayeye dönersek,bir sürü dövüscü tanıtıldı, ama nerdeyse hepsi tamamen bölümler doldurulsun diye yapılmıs karakterler gibi duruyor,içlerinden önemli olanlar belli bence; rebecca ve cavendish.cavendishin gözlerim beni yanıltmadıysa 220 milyon beli ödülü var.ve bizim supernova jenerasyonundan önceki, en güçlü caylakmıs.ama luffynin yaptıkları,ünü ve ailesi onu tam anlamıyla gölgede bırakmıs.caylak asırı güclü degildir muhtemelen, ama yeterince güçlü cıkar ve luffyle eşleşirse ugrastırabilir kısa süre.

ama asıl önemli olan rebecca.kyros 20 yıl önce yasıyormus, rogerın yükseliş cagında.muhtemeln bnm hissiyatım bu kız kyrosun kızı falan cıkabilir,tas catlasa 20 yasında gibi geldi,yada öyle istiyorum :D doflamingoyu düsmanı bellemesi, bu adadaki vivimizin o olacagını gösteriyor.üstelik kyrosla aynı kandansa dehset güçlü cıkıcaktır.ve meyveyi yemek degil, korumak istiyor sanırım.yani her halükarda luffy meyveyi alıp ona verirse sasırmayın derim.

a blokun galibi belli burgess... orda luffy haric kimse onu yenemez zaten, d den rebecca,c den luffy cıkıcak.b dede muhtemelen bir bellamy vs cavendish görürüz gibime geldi.

son olarak rebeccanın, doflamingoyu ortadan kaldırmak istemesinden sonra,dofun kaderi kesinleşti beyler,kız yaptıgı kötülükleri anlatırsa luffy öldürür dayaktan dofu. :ehe:

ve hasır sapkalı luffyi herhalde biz kücük görüyoruz.bizimkisinin adını duyan, donuna doldurdu.hatta 8 metrelik dev oldugu söylentileri yayılmıs.dünyanın en elit ve ünlü korsanlarından biri sayabiliriz artık bizim keretayı,birde bu ülkeyi yerle bir ederse dof ve burgessle allah keyfime degicek olmaz :ehe:
Bu analizi diğer sayfada kaynatmam hacı :a:
Okuyup feyz aldım lakin bir noktayı yanlış belirttin Devrimci amca. Kyros 20 yıl önce pisyasadymış da Roger idam edileli 24 yıl oldu.
Yine de ben o herifi biraz araştıracağım, bakalım neler çıkacak.
bölümde incelenmesi gereken çok şey var. Pek dikkatli okumadım şimdilik de, akşama rahat kafayla bir güzel okuyup bölümden bir şeyler çıkarmaya çalışacağım.

Ciddi diyorum bölüm rezillik !!
Tip bombardımanı ve aralarında ilgi çekici bir tane yok saçma sapan kasılmış yaratıklar, tabi Zoro'nun olmayışıda tuz biber ekti :hhh:

Spoiler sayfasında biri de demişti, şampiyonun 1. bölük komutanı olması bb korsanlarının geçen senelerde 8-10 kişi olarak kalmayıp wb korsanları gibi kocaman bir korsan topluluğuna ulaştığını gösterir.

Çok pis gaza geldim Burgess'i görünce turnuvada :D. Luffy'nin zırh muhabbeti ve bronz heykele olan ilgisi hoşuma gitti. Acaba o efsanevi gladyatör roger'in tayfasının bir üyesi olabilir mi? Yada o kör yaşlı adam? Bir çok kişi turnuva'yı tırt olarak görüyordu hani rakibi olmayacağını ve kimliğini gizli tutarak gazanabileceğini ve işlerin ondan sonra karışacağını filan. Ama Burgess işleri değiştirdi sanırım. Güzel bir vs bekliyorum ben bu turnuva finalinde. Ayrıca birinci tümen kaptanı olmuş bu herif. Marco'nun rütbesinde bakalım nasıl bir şey çıkacak haki kullanabiliyorsa luffy'nin gerçek gücünü gösterebileceği birisi bu adam. Ayrıca şu kıza da yeni tayfa üyesi gözüyle bakmıyor değilim hani :). En azından isterim bi gladyatör tayfada.
bölümün adı kyrosun heykeli ve luffy.yani gerisi teferruat önemli olan ve arcı direk etkiliyecek olan o heykel ve önündeki konusma.kyrosla rebecca arasında bir bag var bu bariz.rebecca dofu indirmek istiyor,muhtemelen gücü yetmiyor.luffy burda devreye giricek.ve tayfaya bayan isteyen milyonlar var.gladiatör bir bayan tayfa üyesi,hemde saf yürekle mera mera no miyi korumak isterken,cok güzel olur gercekten.luffy mera merayı ona yedirip tayfaya zorlan alırsa sasırmamak lazım.çünkü tüm yonkolar bölüm yapılanmasına gidiyor.bizim tayfadada en azından rogerınki kadar adam olmalı.

Bu analizi diğer sayfada kaynatmam hacı :a:
Okuyup feyz aldım lakin bir noktayı yanlış belirttin Devrimci amca. Kyros 20 yıl önce pisyasadymış da Roger idam edileli 24 yıl oldu.
Yine de ben o herifi biraz araştıracağım, bakalım neler çıkacak.
bölümde incelenmesi gereken çok şey var. Pek dikkatli okumadım şimdilik de, akşama rahat kafayla bir güzel okuyup bölümden bir şeyler çıkarmaya çalışacağım.
20 yıl dedigi kızın bildigi,bu adam 18 yasında glaidiatör olmamıstır.çizimine bakarsak heykeldeki,haliyle bayagı yası var yani rogerın cagında güçlü ve genc bir adamdır.e.odadan hersey beklenir.rogerın dagılan tayfasından biri olarak, buraya gelip kılık degiştirerek,kyros adı altında efsaneleşmiş bile olabilir.

Cosmos

Düzgün dövüş görmesekte iyi bölümdü. Luffy'yi zırh içinde görünce cidden acayip güldüm. Aslında sakallada baya yakıştı zırh Luffy'e. Şu kızı görünce meyve niyeyse bu kıza gider diye düşünmeden edemedim. Tayfaya filan katılacağınıda düşünmüyorum. Luffy'nin meyvenin peşinde olmasının amacı tanımadığı ve meyveye layik birinin meyveyi yemesini istememesi. Tayfa dışı biri yer düşüncem bu bölümden sonra daha çok arttı.

Sonraki bölüme gelirsek. A block dövüşü bittiğine göre 705 de B block dövüşünü görürüz. Bölüm sonuda Luffy C bölümü dövüşlerine giriş yapar. Tabi oda dövüşleri uzatabilirde kısaltabilirde. Ama Block dövüşlerinin 1 bölümü geçeceğini sanmıyorum. Çünkü işleyecek tonla konu var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık