Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Bölüm Yorumu / 705 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Luffy korsanlar kralı olacak kişi dedi direk ya salak :D O kızın tayfaya katılıp o meyveyi yemesini istiyorum. Öyle olmalı olacak lann.
Kyros Roger'ın çağındandır bencede Dragon'nun dediği gibi. Ve Rebecca'da kızı veyahut torunu olabilir zannımca. Son olarak Burgess çıktı ortaya bakalım Luffy ile dövüşü nasıl olacak. Ben 1. tümen komutanı Shliew olur sanıyordum :D

Bölüm pek beklediğim gibi çıkmadı boş geçti. Luffy'e rakip yok diyordum yine zorlayacak adamlar çıktı, Franky'de katılaydı iyiydi.

Herşey vs demek değil, bence gayet güzel bir bölümdü. Oda şimdi altyapıyı hazırladı, haftaya bombaları patlatacak.

Gladyatör kız Yeni Dünya'nın Vivi'si gibi durduğu için tayfaya katılacağını düşünmüyorum, benim 10. tayfa adayım hala Momonosuke.

Bellamy'i biraz karizma gördüm ama sonuçta seride tek yiyen nadir adamlardan biri. Bu arc'ta da kendisinden aynı performansı bekliyorum.

Luffy de inceden efsane olmuş, adını duyan şöyle bir titriyor. :D

Bölüm gayet iyiydi.
Luffy bir çılgınlık yapıp Rebecca'ya Mera Mera No Mi'yi verebilir gibi geldi bana. Tayfaya katılmasını da isterim ama pek katılacak gibi durmuyor.
Bu arada Bellamy Luffy'den tek değil yarım yer. O da Rayleigh-sama farkı :cool:

Ayrıca Burgess'ın Lafitte olduğu halde 1. tümen komutanı olmasına şaşırdım yav.

BB tümen komutanlarını güce göre sıralamamış sanırım. Luffy'nin burgess'in aklını alacak kadar dövmesini umuyorum BB'ye güzel bi mesaj yollamış olur hem. Rebecca tayfaya gelsin mera mera'yı yesin çok güzel olur zaten dudağını ısırması falan belli bayağı bi derdi var umarım vivi gibi olmaz bu tayfaya gelir:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık