Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alex Louis Armstrong

Şu kör adamı yakından tanıyalım ben hayranı oldum tipine'de gücünede.

bu klıç ustalarındaki göz etrafındaki yaralar da nedir böyle... reyleigh zoro ve şimdi de esrarengiz adam.. sanki iki gözü sonradan kör edilmiş gibi. amiral olsa 2 yılda tanınmamış olması çok zor.. amiralin beyaz bi örtüyle kimliğini gizlemesi bana açıkçası saçma geliyor.. wanodan olsa tip olarak gösterilenlere benzemiyor en azından saç tipi olarak ve kinemon da hiç hareketlenme yok... başka bişey olma ihtimali olmaz mı.. devrimci bi kılıç ustası gibi.

Valheru21

Mihawk ile Roger'ın ünvanlarını karıştırmak hata olur.Roger korsanlar kralı ünvanını hakederk aldı, imkansız denileni yapıp Grand Line'ı fethetederk aldı ama Mihawk daha MF öncesine kadar Vista ile bile karşılaşmamıştı.Büyük ihtimalle Mihawk'a en iyi kılıç ustası ünvanı elindeki kılıcın bi önceki sahibini yendiği için verilmiştir yada daha doğrusu elinde Kokuto Yoru olduğu için verilmiştir.

Artı bide dünyada yaşananlar veya ünvanlar umurlarında olmayan Wano samurayları var ki Vista ile kapışmayan adam samuraylarla hiç kapışmamıştır.Bu yüzden Mihaek'ın en iyi kılıç ustası ünvanı görecelidir.

Özellikle samurayların yapabildiklerini gördükçe bana göre Mihawk en iyi kılıç ustası değil.;)

optimistic

e. oda adam mangasında dünyayı işliyor ayrıca kurgu yönünden de bir numara :good:

bak ya böyle diyince adama olan saygım arttı :ehe:

mihawkın tanımı aslında göreceli,yani en iyi diyen var,en güçlü diyen var,yenilmez diyen var hepsi farklı sonuc dogurur.su samurayları gördükten sonra diyebilirmki,mihawk yenilmez kılıcustasıdır.şimdiye kadar kimse yenmemiş adamı namıda almıs yürümüs.

ama reiper ve valherunun dedigi gibi bu adam bir cok büyük isimlede kapısmamıs daha.shiryuu, magellena denk dendi,görmemiş,hatta duymamıstır.vistayı daha yeni savasta gördü.momo, korsanları bile düzgün bilmiyor.wanoya yonkolar dokunamıyor,hükümetin kendi hık diyemiyor,shicbukai bir adam gidicek shogunlarını yenip öyle unvan alıcak,bana cok sacma geliyor.hazır yenmişken ülkeyi kontrol ederler.ama demekki öyle degil.bir yerleri yese o ülkeyide kontrol ederler.o yüzden mihawkın yenilmez oldugunu ama ona denk hatta güçlü kılıcustaları görücegimize inanıyorum.en azından böyle daha egzantrik olur :ehe:

kör amcada artık rogerın kılıcustasımı,7.shicbukaimi,amiral fujitoramı,yoksa eski wano shogunumu ne zıkkımsa cıksın ortaya diye bekliyecegiz bir hafta :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık