Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklın yolu bir işte :( Hüzünlüyüm. Ama bir Messi-sever:D olarak şunu da kabul etmeliyim, birkaç yıl öncesine kadar neredeyse ittifakla herkes "Ronaldo çok iyi bi oyuncu ama Messi başka bi dünyadan" derdi. Artık Ronaldo daha fazlasını hak ediyor, yaşı ilerlemesine rağmen performansı düşmedi neredeyse yükseldi; Messi'de ise performans düşüklüğü ve sonunu getirememe var. "Winner" olamadı bi türlü. Yazık etti. Daha özel bi oyuncu olduğu bariz ama daha iyisi olduğunu ispatlaması gerekir.

İzlanda'ya da helal olsun bu adamları seviyorum.
Sanırım milli baskıyı kaldıramıyor. Hep bir şey yapayım derdinde, sade oynasa pas atsa yeter. Bırak takım oynasın, sen arada devreye gir. Hep top ezdi. İleri uç çok yetenekli ama uyumlu değil. Sistemleri yok. Aguero sol çaprazda bekliyor önünü açıp vurmak için, Messi genelde sağ çaprazdan gireyim derdinde. İzlanda bunu durdurması kolay.

İzlanda'nın oyun hırsı gerçekten takdir edilesi. Düştüklerinde tekrar kalkıp koşmaları falan, tam birer Viking torunu hepsi!

Yok ya verdiğim örnekleri açıklıyayım.
Mbappe için bir şey söylemek erken ona bir şey diyemem aslında.Fakat Messi ve Ronaldo ile kıyaslanıyor ki birisi o yaşlarda orta sahadan gol atarken diğeri 7 kişi çalımlayıp gol atıyordu.
Diğer oyuncularda hep iyi oyuncular fakat abartıldığı kadar iyi olmayan oyuncular zannımca.Misal örnek vermek gerekirse Dembele iyi bir futbolcu fakat hani Neymarın halefi olmayı bırak Barçada Paulinhodan zor aldı formayı.Aynı şekilde Griezman bir aralar dünyanın en iyi 3 futbolcusundan biri olarak görülüyordu.Bence sadece iyi bir forvet.Higuaini tercih ederim takımımda açık ara.Tolisso inanılmaz üstü genç yetenek olarak gösterildi fakat misal atıyorum milandaki Frank Kessie daha çok umut vaadediyor bana göre.Umtiti misal iyi bir defsans ama ilk 10a 15e anca girer diye düşünüyorum.
Demek istediğim bunlar işte iyi takımlarda oynuyorlar diye abartılma var üstlerinde birde belki Fransız olmaları etmendir.
Bilemiyorum ya görüşlerine saygı duyuyorum ama bence çok iyi bi takım Fransa. Dembele'de o potansiyel var ama göstermesi gerekir önce bu yüzden biraz haklısın. Griezmann konusunda kesinlikle katılmıyorum. Tolisso'yu sevmem o yüzden çok da objektif olamam :D Umtiti vasıfsızın teki.
Mbappe konusunda da ben ilk çıktığından beri Henry'ye benzetiyorum ve kesinlikle o potansiyel var. Sadece yeni nesil yıldızlardaki gibi ego yoksunluğu olduğu için ön plana çıkmıyor. Yanisi bence kadroları gayet güzel de işte teknik direktör mü yok ruh mu yok bilemiyorum berbat oynuyorlar.
Sanırım milli baskıyı kaldıramıyor. Hep bir şey yapayım derdinde, sade oynasa pas atsa yeter. Bırak takım oynasın, sen arada devreye gir. Hep top ezdi. İleri uç çok yetenekli ama uyumlu değil. Sistemleri yok. Aguero sol çaprazda bekliyor önünü açıp vurmak için, Messi genelde sağ çaprazdan gireyim derdinde. İzlanda bunu durdurması kolay.
Ya üzerinde inanılmaz bi baskı var. Sade oynama lüksü de yok ki adamın ayağına veriyorlar topu takım olarak mal mal bakıyorlar sonra :D Ne bi organizasyon ne bir şey o yüzden o konuda suçlayamıyorum Messi'yi, bir şeyler yapmak zorunda basit oynama lüksü yok. Ama olmadı işte, yapamadı. Ne kadar yetenekli falan olsan da mental olarak güçlü olmadıktan sonra bi yerde patlarsın. Mental olarak ne kadar zayıf olduğunu penaltı atışlarında çok net gözlemleyebiliyoruz :)

Spikerler efsane berbat yalnız.Belli yani sporla alakaları yok,sadece futbol severler.
Agüero
Ahuera
Ahüero
Aguera

Dünkü maçta biri daha demiş benimde şimdi aklıma geldi ; Pepe ve Busqets eski takım arkadaşı demişti :D Oliver Giroud'a da Arsenal'de oynuyor dedi :D Adam Chelsea'ye gideli 1 sene oldu abv.

Bugüne kadar gördüğüm en muazzam takım savunmalarından birini yaptı İzlanda. Arjantin ise sadece Mascherano ve Messi'den ibaret anasını satayım. Messi orta sahada top alsın çalım atsın ara pası atsın verkaç yapsın vs. Çok büyük talihsizlik oldu penaltıyı kaçırması tabi. Zevkli maçtı en azından. Çer çöp dünya kupası maçları yerine böyle tempolu maçları izlemek çok tatlı oluyor.

Spikerler efsane berbat yalnız.Belli yani sporla alakaları yok,sadece futbol severler.
Agüero
Ahuera
Ahüero
Aguera

Dünkü maçta biri daha demiş benimde şimdi aklıma geldi ; Pepe ve Busqets eski takım arkadaşı demişti :D Oliver Giroud'a da Arsenal'de oynuyor dedi :D Adam Chelsea'ye gideli 1 sene oldu abv.
+1
Neden Ercan Taner'i çağırmıyorlar anlamıyorum. Ercan ve Yalçın Çetin'in sunduğu maçlar hep daha coşkulu, kaliteli gelmiştir bana.
Tıpkı Tuncel Kurtiz'in seslendirdiği belgeseler gibi

Sadece oyuncuların ismini söyleyen spiker mi olur ya. Yabancı kanallara bakıyorum pozisyonlara yorumlarını katıyorlar bakıyorlar ki aksiyon yok bilgi falan veriyorlar.

tahtı cr7 almıştır .. messi ise şerefli 2. ile mutlu olmuştur.. Cr7 emekli olana kadar 1.dir ve artık bu konu kapanmıştır.. messi git abicim kumda oyna sen :D

Yav he he. Ne meraklısınız ego mastürbasyonu yapmaya arkadaş. Ne Ronaldo ne de Messi bir maçla hiç edilecek adamlar değiller. ŞL yarı finalinde kudretli Ronaldo kardeşiniz eli belinde Messi'yi izlerken Messi bütün madrid defansının içinden geçip fişi çekecek golü atıyordu. İzlanda'ya bir penaltı atamadı diye rezil rüsva oldu he.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık