Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzlanda yine yaptı yapacağını :D
Bu takım için elleriyle topu bizim kalemize götüremez diyenler vardı hey gidi günler :D

Ne yapsın adamlar Arjantin gibi ceza sahasına çökmeye mi çalışıp beş mi yesinler? :( Ne anadolu takımları gibi kemik kırmaya çalıştılar ne de yerlerde yuvarlanıp zaman geçirdiler. Güçleri yettiğince oynayıp, 90 dakika güzelce defans yapıp puanlarını aldılar. Arap takımlarının maçlarına kıyasla da gayet zevkli maç oldu.

Dünya kupası'nın dandikliği abi Yunanistan anlatına göre tam böyle şampiyon olmuş.İtalya'da hatırladıgım böyle oynuyordu.
Elemeli olan hiç bir şeyi bu yüzden sevmiyorum.
Şampiyonlar Lig'inde imkan olsa bugün lig'e dönerler.
Lig dururken eleme usulü kupalar hep böyle kötü geçiyor.

Biraz önce dayım aynısını bana dedi. Hahha
Aklın yolu bir işte :( Hüzünlüyüm. Ama bir Messi-sever:D olarak şunu da kabul etmeliyim, birkaç yıl öncesine kadar neredeyse ittifakla herkes "Ronaldo çok iyi bi oyuncu ama Messi başka bi dünyadan" derdi. Artık Ronaldo daha fazlasını hak ediyor, yaşı ilerlemesine rağmen performansı düşmedi neredeyse yükseldi; Messi'de ise performans düşüklüğü ve sonunu getirememe var. "Winner" olamadı bi türlü. Yazık etti. Daha özel bi oyuncu olduğu bariz ama daha iyisi olduğunu ispatlaması gerekir.

İzlanda'ya da helal olsun bu adamları seviyorum.

Spiker error veriyor.

Bence Griezmann da Mbappe de A+ oyuncular. Gerisi de varsın olmasın bütün oyuncuların A+ olduğu kaç tane takım var :)
Yok ya verdiğim örnekleri açıklıyayım.
Mbappe için bir şey söylemek erken ona bir şey diyemem aslında.Fakat Messi ve Ronaldo ile kıyaslanıyor ki birisi o yaşlarda orta sahadan gol atarken diğeri 7 kişi çalımlayıp gol atıyordu.
Diğer oyuncularda hep iyi oyuncular fakat abartıldığı kadar iyi olmayan oyuncular zannımca.Misal örnek vermek gerekirse Dembele iyi bir futbolcu fakat hani Neymarın halefi olmayı bırak Barçada Paulinhodan zor aldı formayı.Aynı şekilde Griezman bir aralar dünyanın en iyi 3 futbolcusundan biri olarak görülüyordu.Bence sadece iyi bir forvet.Higuaini tercih ederim takımımda açık ara.Tolisso inanılmaz üstü genç yetenek olarak gösterildi fakat misal atıyorum milandaki Frank Kessie daha çok umut vaadediyor bana göre.Umtiti misal iyi bir defsans ama ilk 10a 15e anca girer diye düşünüyorum.
Demek istediğim bunlar işte iyi takımlarda oynuyorlar diye abartılma var üstlerinde birde belki Fransız olmaları etmendir.

Ne yapsın adamlar Arjantin gibi ceza sahasına çökmeye mi çalışıp beş mi yesinler? :( Ne anadolu takımları gibi kemik kırmaya çalıştılar ne de yerlerde yuvarlanıp zaman geçirdiler. Güçleri yettiğince oynayıp, 90 dakika güzelce defans yapıp puanlarını aldılar. Arap takımlarının maçlarına kıyasla da gayet zevkli maç oldu.
halledersona uyuz oldum ben . kemik kıralım derdinde değildiler ama kırılsa pek umursayacak tavırları da yoktu :D messi lider gibi davranıp o penaltıyı atmalıydı başka söyleyecek bir şey yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık